مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه تزریق ژل زیر گونه چقدر می باشد

قیمت و هزینه تزریق ژل زیر گونه

قیمت و هزینه تزریق ژل زیر گونه چقدر می باشد

برای اینکه به چهره ای زیبا و جذاب دست پیدا کرد باید در وهله ی اول به تناسب اجزای مختلف صورت توجه داشت چون در بسیاری از مواقع کوچک یا بزرگ بودن برخی از اجزای صورت باعث کاهش زیبایی میشود. در میان قسمت های مختلف صورت گونه از مهمترین قسمت هایی است که کوچک بودن آن باعث کاهش زیبایی خواهد شد به همین دلیل باید به آن توجه کافی داشت. تزریق ژل از بهترین روش هاست که میتوان برای افزایش حجم گونه ها از آن استفاده کرد به همین دلیل در ادامه به روش، مزایا و هزینه تزریق ژل زیر گونه خواهیم پرداخت.

 

هزینه تزریق ژل زیر گونه

تزریق ژل زیر گونه چگونه است؟

گونه تاثیر زیادی در زیبایی صورت خواهد داشت به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد به دنبال روشی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به افزایش حجم گونه ها بپردازند. تزریق ژل یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوان برای برجسته سازی صورت از آن استفاده نمود. در این روش متخصصان با تزریق ۲ الی ۳ سی سی اسید هیالورونیک به قسمت های مختلف گونه حجم آن را تا حد زیادی افزایش خواهند داد.

هزینه تزریق ژل زیر گونه نسبت به روش های دیگر مانند پروتز کمتر خواهد بود چون تزریق ژل در مدت زمانی کوتاهی انجام خواهد شد به طوری که معمولا در اکثر موارد در عرض ۳۰ دقیقه به اتمام خواهد رسید. بهتر است بدانید عمر تزریق ژل در اکثر موارد بیشتر از ۱۲ ماه نخواهد بود. البته روش های نیمه دائمی و پرخطرتر هم وجود دارد که با استفاده از آن میتوان تا حداقل ۲ سال شاهد ماندگاری ژل بود.

 

هزینه تزریق ژل زیر گونه چقدر است؟

هزینه تزریق ژل زیر گونه به میزان لاغری صورت و فرم آن بستگی خواهد داشت به همین دلیل افراد مختلف با توجه به شرایطی که دارند هزینه ی یکسانی پرداخت نخواهند کرد. البته هزینه ی برجسته سازی گونه به کلینیکی که به آن مراجعه میکنید هم بستگی خواهد داشت.

کلینیک های معتبر و مجهز هزینه ی بیشتری را دریافت خواهند کرد اما در عوض با خدماتی که ارائه میدهند به نتایج بهتری دست پیدا خواهید کرد و عوارض احتمالی کاهش خواهد یافت.

 

تزریق ژل زیر گونه چه مزایایی دارد؟

هزینه تزریق ژل زیر گونه یکی از مهمترین مزایای آن است چون به هیچ وجه نمیتوان هزینه ی تزریق ژل را با عمل های جراحی و پروتز مقایسه کرد. علاوه بر این تزریق ژل یکی از ایمن ترین روش ها برای برجسته سازی گونه و سایر قسمت های صورت است که استفاده از آن باعث به وجود آمدن عوارض مختلف نخواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم