مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه لیفت چشم چقدر می باشد؟

لیفت چشم

قیمت و هزینه لیفت چشم چقدر می باشد؟

استفاده از عمل های زیبایی در بسیاری از موارد بیشتر از این که باعث به وجود آمدن عارضه و مشکلات مختلف برای بیماران شود مزایای فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل افرادی که از ظاهر خود رضایت کافی ندارند بهتر است با مراجعه به متخصصان زیبایی و بررسی اثر بخشی روش های مختلف به استفاده از بهترین روش بپردازند. از میان روش های مختلفی که امروزه وجود دارد لیفت چشم یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی است به همین دلیل در این مطلب به هزینه لیفت چشم خواهیم پرداخت.

 

هزینه لیفت چشم

روش های لیفت چشم

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی عمل های زیبایی به وجود آمده تقریبا میتوان به رفع تمامی نواقص زیبایی که در چهره ی بیماران وجود دارد پرداخت. از میان نواقص مختلف که افتادگی پلک و خسته به نظر رسیدن چشم ها از مشکلاتی است که درصد زیادی از مراجعین به کلینیک ها دچار آن هستند و برای رفع آن تصمیم میگیرند از روش هایی مانند لیفت چشم استفاده کنند.

هزینه لیفت چشم با روش های جراحی بیشتر از روش های غیر جراحی است اما به علت اینکه اثر بخشی روش های جراحی بیشتر از روش های غیر جراحی است امروزه استفاده از روش های جراحی افزایش قابل توجهی یافته است. در این روش متخصصان با ایجاد برش هایی در ناحیه اطراف چشم و یا پلک ها میتوانند در عرض چند ساعت به اصلاح ظاهر پلک و گوشه ی چشم بپردازند.

 

هزینه لیفت چشم

هزینه لیفت چشم در کلینیک ها و مراکز مختلف کاملا متفاوت است به صورتی که ممکن است با مراجعه به برخی از کلینیک ها شاهد تفاوت قیمت چند برابری باشید. این موضوع به دلیل این است که تجربه ی متخصصان و خدماتی که در کلینیک ها ارائه میشود تاثیر زیادی برای قیمت عمل های زیبایی خواهد داشت.

به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از هزینه لیفت چشم حتما به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید تا از قیمتی که اعلام میشود اطمینان حاصل کنید.

 

معایب لیفت چشم

هزینه لیفت چشم با روش های جراحی یکی از معایب اصلی آن است چون افرادی که از روش های جراحی لیفت استفاده میکنند باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنند. ضمن اینکه این روش ها همیشه بی عارضه نخواهد بود و ممکن است برخی از افراد بعد از عمل شاهد عوارض مختلف مانند خونریزی، عفونت، عدم تقارن ظاهر پلک ها و بی حسی پلک باشند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم