مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه پلاسما جت صورت چقدر می باشد؟

قیمت پلاسما جت صورت

قیمت و هزینه پلاسما جت صورت چقدر می باشد؟

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

در سالهای اخیر تکنیک های زیادی برای جوانسازی صورت به وجود آمده که با استفاده از آن ها میتوان در مدت زمانی کوتاه به رفع چین و چروک های صورت پرداخت اما در میان روش هایی که وجود دارد شاید هیچ روشی به اندازه ی پلاسما جت مورد محبوبیت قرار نگرفته باشد چون این روش مزایای فوق العاده ای دارد که در اکثر روش ها به هیچ وجه وجود نخواهد داشت که همین باعث شده در این مطلب تصمیم بگیرید به معایب و هزینه پلاسما جت صورت بپردازیم.

 

هزینه پلاسما جت صورت

پلاسما جت صورت

بهتر است بدانید از میان افرادی که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند درصد زیادی به دنبال روش هایی هستند که با استفاده از آن بتوانند به حذف چین و چروک های مختلف صورت بپردازند. از میان روش های مختلف معمولا روش هایی مورد محبوبیت بیشتر قرار خواهد گرفت که کمترین عارضه را به دنبال داشته باشد که پلاسما جت صورت دقیقا یکی از ایمن ترین روش ها برای این کار خواهد بود.

جالب است بدانید نه تنها عوارض این روش نسبت به روش های جراحی کمتر است بلکه هزینه ی روش های جراحی هم با هزینه پلاسما جت صورت قابل مقایسه نمیباشد. در روش پلاسما جت متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای که تولید شده است پوست را در معرض ماده ی پلاسما قرار میدهند که این کار باعث میشود سطح بسیار نازکی از پوست از بین برود و کلاژن سازی افزایش پیدا کند.

 

هزینه پلاسما جت صورت

همانطور که اشاره کردیم هزینه پلاسما جت صورت نسبت به روش های جراحی تا حد زیادی کمتر خواهد بود اما برای اطلاع از هزینه ی این روش بهتر است توجه داشته باشید که کلینیک های مختلف با توجه به سطح کیفیت خدماتی که ارائه میدهند تعرفه های خاص خود را خواهند داشت که برای اطلاع از آن ها حتما باید به صورت حضوری مراجعه کنید.

علت مراجعه حضوری به این دلیل است که هزینه ی پلاسما جت و به طور کلی تمام خدمات زیبایی تا حد زیادی به وضعیت بیمار بستگی خواهد داشت.

 

معایب پلاسما جت

همانطور که اشاره کردیم هزینه پلاسما جت صورت نسبت به روش های دیگر کمتر است اما متاسفانه این روش معایبی هم دارد که از میان آن میتوان به عدم کارایی برای افرادی که دچار چین و چروک عمیق هستند اشاره کرد. علاوه بر این در برخی موارد بیماران برای دست یابی به نتایج دلخواه باید حداقل چندین جلسه مراجعه کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم