مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت پروتز مو چقدر می باشد؟

پروتز مو

قیمت پروتز مو چقدر می باشد؟

[تعداد: 1   میانگین: 1/5]

برخی افراد به طور ژنتیکی موهای کم پشتی دارند ، عده ای دیگر نیز به طاسی ناحیه ای یا طاسی کامل سر دچار هستند ، در هر سه گروه می توان با روش پروتز مو ، به موهایی متراکم و پرپشت دست یافت ، در همین راستا در این مقاله، قیمت پروتز مو برای متقاضیان این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پروتز مو

پروتز مو ، به شبکه ای مشبک گفته می شود که موهای طبیعی بر روی آن تعبیه شده است و به خوبی با استفاده از آن می توان تراکم دلخواهی از موها را نواحی مورد نیاز ، ایجاد کرد .

پروتز مو از یک پایه ( بیس ) و قسمت موها تشکیل شده است که بیس موها ، از جنس تور ضد حساسیت که نفوذ پذیر و متناسب با سر فرد می باشد ، ساخته شده است.

به دلیل مشبک بودن پایه در پروتز ، چنانچه موهای فرد در ناحیه زیر پروتز رشد کنند، به سادگی از منافذ موجود عبور کرده و به رشد خود ادامه می دهند و از این جهت نیز ، پروتز با شرایط رشد مو بسیار سازگار خواهد بود.

قیمت پروتز مو


نگه داری از پروتز مو

اگر چه می توان با پروتز مو به شنا کردن و فعالیت های ورزشی پرداخت اما پروتز مو را به راحتی می توان از پوست جدا کرد لذا نحوه ی چسب زدن و فیکس کردن ، کات کردن و مدل دادن به موها ، در مرکز مجری پروتز مو به خوبی به فرد آموزش داده می شود .

موهای پروتز را می توان همانند دیگر موهای فرد ، شست و شو داد ، اتو زد و یا اینکه سشوار کشید .

قیمت پروتز مو

در مراکز مجری پروتز مو ، قیمت این عمل زیبایی با توجه به وسعت ناحیه ی طاس ، دستمزد پزشک متخصص و کیفیت پروتز تعیین می شود که برای آقایان هزینه ی این عمل ، از یک میلیون و پانصدهزار تومان  و برای خانم ها از دو میلیون و پانصدهزار تومان به بالا ، شروع خواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم