مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت پروتز گونه گذاری چقدر می باشد

پروتز گونه

قیمت پروتز گونه گذاری چقدر می باشد

لاغری گونی از مشکلاتی است که در اکثر اوقات باعث کاهش شدید زیبایی میشود و معمولا به صورت طبیعی نمیتوان آن را برطرف کرد به همین دلیل بسیاری از افراد برای افزایش حجم گونه تصمیم میگیرند از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد استفاده کنند. خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی برای افزایش حجم گونه به وجود آمده است که با اکثر آن ها میتوان به نتیجه رسید. پروتز گونه یکی از این روش هاست که در ادامه به معرفی آن و قیمت پروتز گونه گذاری خواهیم پرداخت.

 

قیمت پروتز گونه گذاری

برجسته سازی گونه با پروتز

برای برجسته سازی گونه روش های مختلفی وجود دارد اما به علت اینکه روش پروتز یکی از موثر ترین روش هاست بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع لاغری گونه های خود از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید برای افرادی که صورتشان بیش از حد لاغری است معمولا تزریق ژل و چربی نتیجه قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل بهتر است از این روش استفاده شود.

قیمت پروتز گونه گذاری از روش های دیگر مانند تزریق ژل بیشتر است اما در عوض ماندگاری بیشتری خواهد داشت و میتوان به صورت دائمی شاهد نتایج آن بود. در این روش متخصصان برای قرار دادن پروتز در صورت بیمار برش هایی را در داخل دهان ایجاد میکنند و پروتز سیلیکونی را با استفاده از پیچ ثابت میکنند و در آخر محل برش های بخیه زده میشود.

 

قیمت پروتز گونه گذاری

به دلیل نوسانات قیمت که در حال حاضر شاهد آن هستیم نمیتوان رقمی دقیقی برای قیمت پروتز گونه گذاری اعلام کرد به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از قیمت پروتز حتما به کلینیک های مورد نظر خود مراجعه کنید.

باید توجه داشته باشید که قیمت پروتز نسبت به تزریق ژل و چربی بیشتر خواهد بود و حتی در برخی موارد ۵ برابر آن خواهد بود. البته قیمت این روش ها به کلینیکی که به آن مراجعه میکنید هم بستگی خواهد داشت.

 

معایب پروتز گونه

قیمت پروتز گونه گذاری که بیشتر از روش های دیگر است شاید یکی از معایب این روش باشد. از میان معایب دیگر آن میتوان به احتمال بروز عوارض مختلف اشاره کرد چون در این روش از جراحی استفاده میشود و قطعا احتمال بروز عارضه در آن بیشتر خواهد بود. البته در صورتی که به مراقبت های بعد از عمل توجه کافی شود در اکثر موارد مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم