مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا بیشتر بدانیم

لابیاپلاستی با لیزر

درباره لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا بیشتر بدانیم

داشتن اعتماد به نفس تاثیر زیادی در کیفیت زندگی انسان خواهد داشت به همین دلیل برای اینکه اعتماد به نفس خوبی داشته باشید باید از روش های مختلفی که وجود دارد استفاده کنید. یکی از بهترین کارهایی که میتوانید برای افزایش اعتماد به نفس انجام دهید این است که به افزایش زیبایی خود بپردازید. راضی بودن از زیبایی یکی از مهمترین مواردی است که برای زیبا بودن باید به آن توجه داشت. در ادامه به لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا که از روش هایی برای افزایش زیبایی است خواهیم پرداخت.

 

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

لابیاپلاستی به عمل گفته میشود که با استفاده از آن بتوان به تغییرات مختلف در لابیایی خارجی و یا داخلی پرداخت. این عمل عمدتا برای افزایش زیبایی انجام میشود اما در برخی موارد هم به علت مشکلاتی که ظاهر لابیا برای فرد به وجود می آورد از این عمل استفاده میشود. همانطور که میدانید برای انجام عمل لابیا پلاستی در گذشته فقط از روش های جراحی استفاده میشده است.

اما در حال حاضر با لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا میتوان بدون استفاده از روش های جراحی به تغییر شکل لابیای اطراف واژن پرداخت به همین دلیل میتوان این عمل را با کمترین عوارض ممکن انجام داد. البته این روش برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود اما اگر بیمار شرایط کافی برای استفاده از این روش را داشته باشد قطعا یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوان با آن به نتیجه ی مناسب رسید.

 

مزایای لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باعث میشود تا عوارض این عمل تا حد زیادی کاهش پیدا کند و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد مشکلات مختلف نباشند. علاوه بر این به علت دقتی که در لیزر وجود دارد به بافت های اطراف هیچ آسیبی وارد نخواهد شد و میتوان کاملا از این موضوع اطمینان داشت. ضمن این که بعد از ۲ ساعت بیمار میتواند مرخص شود و به منزل بازگردد.

مزیت دیگر استفاده از لیزر برای لابیاپلاستی این است که با استفاده از لیزر میتوان به جوانسازی لابیا هم پرداخت به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد نتایج فوق العاده ای خواهند بود.

 

عوارض لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در برخی موارد ممکن است عوارضی را هم به دنبال داشته باشد که از میان آن میتوان به حساسیت های پوستی، عفونت و … اشاره کرد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد برای استفاده از این روش حتما به متخصصان با تجربه و خبره مراجعه شود. متخصصان با تجربه با بررسی شرایط بیمار از هر گونه آسیب احتمالی جلوگیری به عمل خواهند آورد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم