مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر درمانی چربی چیست؟

لیزر درمانی چربی چیست

لیزر درمانی چربی چیست؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بسیاری از افرادی که به چاقی و اضافه وزن دچار هستند به دلیل عدم اراده و نتیجه نگرفتن از رژیم های غذایی و ورزش کردن و به جای استفاده از روش های قدیمی جراحی کاهش وزن مانند لیپوساکشن که عوارض زیادی را برای فرد به دنبال داشته است ترجیح می دهند از لیزر درمانی چربی جهت از بین بردن چربی های اضافه بدن خود استفاده نمایند.

لیزر درمانی چربی

لیزر درمانی چربی

در لیزر درمانی چربی به دلیل تابش اشعه لیزر بر روی نواحی تجمع یافته از چربی که اغلب نواحی شکم، پهلو و ران ها می باشند و تمرکز امواج گرمایشی اشعه لیزر بر بافت های چربی این بافت ها به حالت نیمه مایع در می آیند و به راحتی توسط بدن جذب می شوند و یا از طریق دستگاه مکش چربی از بدن خارج می شوند که این عمل تحت بی حسی موضعی و طی چند جلسه ۱ تا ۳ ساعته با توجه به میزان چربی های بدن بیمار انجام می پذیرد و در این روش به دلیل عدم تمرکز امواج لیزر بر روی پوست سطح آن دچار سوختگی نخواهد شد بلکه امواج به گونه ای تنظیم می شوند که تنها در زیر پوست و در نواحی بافت چربی متمرکز شوند.

 هزینه لیزر درمانی چربی

در لیزر درمانی جهت رفع چربی های اضافه بدن هزینه کل درمان با توجه به میزان چربی های انباشته در بدن، وسعت ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده، تعداد جلسات درمانی و دستمزد متخصص محاسبه می گردد و هر چه متخصص آشنایی بیشتری با نحوه کار دستگاه لیزری داشته باشد و بتواند درجه تنظیم دستگاه را در بهترین حالت قرار دهد تاثیر لیزر درمانی بر رفع چربی های بدن بیشتر و زودتر اتفاق می افتد.

مزایای لیزر درمانی چربی

  • لیزر درمانی چربی بدن با استفاده از بی حسی و بدون درد انجام می پذیرد.
  • بیمار با انجام لیزر درمانی درد و تورم کمتری را نسبت به لیپوساکشن تجربه می نماید.
  • پس از لیزر درمانی چربی ها به دلیل تاثیر تابش لیزر بر روی پوست و کلاژن سازی همزمان با رفع چربی ها پوست لیفت و سفت می گردد و دچار افتادگی پس از کاهش چربی نخواهد شد.
  • با تابش اشعه لیزر بر روی پوست علاوه بر رفع چربی ها ترک های پوستی و سلولیت پوست نیز رفع می شود.
  • کیفیت کاهش چربی های بدن بت لیزر درمانی به مراتب بیشتر از لیپوساکشن می باشد و پس از لیزر درمانی بیمار عوارض کمتری را نسبت به لیپوساکشن متحمل می گردد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم