مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی چیست

لیزر فول بادی چیست؟

[تعداد: 3   میانگین:  3.3/5]

موهای زائد یکی از عواملی هستند که میتوانند در کاهش زیبایی انسان نقش زیادی داشته باشند به همین دلیل باید همیشه با استفاده از روش های مختلف به رفع آن ها پرداخت. با توجه به این که استفاده از روش های موقت مشکلات زیادی برای فرد به وجود خواهد آورد بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به صورت دائمی موهای بدن را رفع کنند. از میان روش های مختلفی که برای اینکار وجود دارد لیزر فول بادی یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد.

لیزر فول بادی

لیزر فول بادی چیست؟

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش های دائمی برای رفع موهای زائد بدن میگردند روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان در کمترین زمان ممکن به رفع موهای زائد بدن پرداخت. از میان روش های مختلفی که وجود دارد لیزر فول بادی روشی است که در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند با استفاده از این روش به رفع موها بپردازند.

با استفاده از این روش متخصصان به رفع تمام موهای بدن از جمله پا، شکم، گردن و سایر نقاط بدن خواهند پرداخت به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد افزایش زیبایی خود خواهند بود. متخصصان زیبایی با استفاده از دستگاه های لیزر طیف خاصی از اشعه های لیزر را به سطح پوست و موها می تابانند. این کار باعث میشود تا فولیکول ها تضعیف شود و شاهد رفع دائمی بسیاری از موها باشیم.

 

مزایای لیزر فول بادی چیست؟

مهمترین مزیت لیزر فول بادی این است که در این روش کلیه ی موهای زائد بدن رفع خواهد شد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند لازم نخواهد بود از روش های موقت استفاده کنند و همین باعث میشود دچار حساسیت های پوستی نشوند و پوستی نرم و براق داشته باشند. علاوه بر این به علت افزایش زیبایی قابل توجهی که به وجود می آید باعث افزایش اعتماد به نفس  و سلامت روحی خواهد شد.

 

هزینه لیزر فول بادی چقدر میشود؟

همانطور که گفتیم لیزر فول بادی برای رفع موهای زائد تمام نقاط بدن به کار میرود به همین دلیل هزینه ی آن بیشتر از روش های دیگر خواهند بود. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید تعداد جلسات زیادی به متخصصان زیبایی مراجعه کنند و همین باعث میشود هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم