مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز در سال ۲۰۰۶ میلادی به صنعت پزشکی وارد شده و در سازمان دارو و غذاي آمريكا (FDA) به تاييد رسید، لیزر لیپولیز روشي است كه در آن از يك فيبر نوري ليزر در داخل بافت های تحت درمان جهت رفع چاقی موضعی استفاده ميشود. اساس کار آن بر این اصل است که بر اثر تابش اشعه ليزر، سلول های چربی مجتمع در ناحیه تحت درمان، به صورت نيمه جامد در مي آيند كه امکان جذب توسط بدن و نهایتا خروج از بدن برای آن ها در این وضعیت امکان پذیر خواهد بود.

آیا لاغری با لیزر لیپولیز تهاجمی است؟

این روش نیز یکی دیگر از روش های غیر تهاجمی و بی خطر به شمار آمده و جهت درمان چاقی موضعی قابل استفاده خواهد بود. بنا به تشخیص پزشک متخصص  ليزر ليپوليز و درخواست مراجعه کننده؛ معمولا تحت بي حسي موضعي انجام مي شود و يك جلسه بنا به تعداد اندام ها و بخش های تحت درمان به مدت ۱ الی ۳ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

ليزر ليپوليز

ليزر ليپوليز

دستگاه ليزر ليپوليز

در علم نوین پزشکی با استفاده از دستگاه ليزر ليپوليز ، لايه سطحي و زير پوستی نیازی به انجام عمل ليپوساكشن نخواهد داشت لذا سطح پوست در اثر استفاده از ليپوساكشن ناهمواري پيدا نخواهد کرد. در نتیجه نهایی این روش پوستی صاف و يک دست به دست خواهد آمد و پس از مدت کوتاهی  پوست سفت و جمع خواهد شد.

لیزر لیپولیز در کلینیک نگین ایران

در کلینیک زیبایی فوق تخصصی نگین ایران نوین استفاده از لیزر لیپولیز بنا به صلاحدید پزشک متخصص، برای رفع چاقي هاي موضعی خفيف و متوسط  راهکار مناسبی خواهد بود و با توجه به عدم نیاز به ليپوساكشن این روش میتواند از بهترین گزینه ها باشد.

آیا لیزر لیپولیز بهترین گزینه لاغری است؟

البته در چاقي هاي موضعی با درجه بالاتر در حاليكه در لايه سطحي صرفا استفاده از لیزر لیپولیز مناسب و کافی خواهد بود ، در چربی برداری از لایه های با عمق بیشتر در کنار استفاد ه از ليزر لیپولیز ممکن است نياز به تخليه چربي ها از طریق ليپوساكشن وجود داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم