مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره لیزر موهای صورت جوش دار بیشتر بدانیم

لیزر مو صورت جوش دار

درباره لیزر موهای صورت جوش دار بیشتر بدانیم

امروزه در کلینیک ها روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به رفع دائمی موهای زائد بدن پرداخت. در میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد، لیزر یکی از بهترین روش هاست که میتوان با استفاده از آن در چند جلسه به رفع موهای زائد تمام قسمت های بدن پرداخت. افرادی که به علت استفاده از روش های موقت برای رفع موی صورت دچار جوش میشوند از افرادی هستند که به سراغ استفاده از روش های دائمی مانند لیزر می آیند به همین دلیل در این مطلب به لیزر موهای صورت جوش دار خواهیم پرداخت.

 

لیزر موهای صورت جوش دار

لیزر موهای صورت جوش دار چه کاربردی دارد؟

بسیاری از افراد بعد از اینکه با استفاده از روش های موقت به از بین بردن موهای زائد صورت میپردازند دچار جوش های مختلف میشوند که به راحتی قابل درمان نیست و نمیتوان با کرم های مختلف آن را درمان کرد. در این موارد لیزر موهای صورت جوش دار بهترین کاری است که این افراد میتوانند با استفاده از آن از رشد مجدد موهای صورت و به وجود آمدن جوش های جدید جلوگیری کنند.

امروزه دستگاه های زیادی برای لیزر موهای زائد صورت به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان در چند جلسه به راحتی موهای صورت را از بین برد. تاباندن امواج این دستگاه ها به صورت باعث میشود تا فولیکول ها تضعیف شوند و به مرور شاهد کاهش رشد و تراکم آن ها باشیم. معمولا در اکثر موارد استفاده از این روش ها تا حد زیادی جلوی به وجود آمدن جوش های جدید را خواهد گرفت.

 

مزایای لیزر موهای صورت جوش دار چیست؟

یکی از مهمترین مزایای لیزر موهای صورت جوش دار این است که با استفاده از این روش میتوان از بروز مجدد جوش های صورت جلوگیری به عمل آورد. علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد افزایش لطافت و شفافیت صورت خود خواهند بود و حتی دیرتر شاهد چین و چروک در صورت خود خواهند بود.

بهتر است بدانید استفاده از روش های موقت برای رفع موهای زائد صورت باعث آسیب دیدن به پوست میشود به همین دلیل افرادی که از روش های دائمی استفاده میکنند زودتر شاهد پیری پوست صورت خواهند بود.

 

لیزر موهای صورت جوش دار چه عوارضی دارد؟

لیزر موهای صورت جوش دار ممکن است در برخی موارد باعث تحریک پوست و حساسیت های مختلف شود به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه از لیزر استفاده کنید حتما جوش ها رفع شده باشد. برای اینکه با استفاده از لیزر دچار مشکل نشوید باید حتما تا یک ماه قبل از لیزر بدون کرم ضد آفتاب در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم