مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا لیزر موهای ضخیم صورت امکان پذیر است؟

لیزر مو ضخیم صورت

آیا لیزر موهای ضخیم صورت امکان پذیر است؟

امروزه روش های زیادی برای رفع دائمی موهای زائد به وجود آمده اما باز هم به علت مزایای فوق العاده ای که روش های لیزر دارند بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع موهای زائد بدن خود از لیزر استفاده کنند. استفاده از لیزر باعث میشود تا در چند جلسه موهای زائد تا حد زیادی کاهش پیدا کنند و به علت عوارض و درد کمی که دارد در حال حاضر متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل سوالات زیادی در مورد آن مطرح میشود که در این مطلب به یکی از رایج ترین سوالات بیماران یعنی امکان لیزر موهای ضخیم صورت خواهیم پرداخت.

 

لیزر موهای ضخیم صورت

آیا لیزر موهای ضخیم صورت امکان پذیر است؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است قبل از هر چیز این مسئله را بدانید که در حال حاضر با پیشرفت هایی که در تکنولوژی روش های لیزر به وجود آمده میتوان هر نوع مویی را از بین برد و دیگر مانند گذشته محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. به همین دلیل نه تنها لیزر موهای ضخیم صورت امکان پذیر است بلکه میتوان به رفع موهای کرکی و روشن که در گذشته امکان پذیر نبوده هم پرداخت.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اصولا لیزر موی ضخیم صورت کار بسیار ساده ای است چون با توجه به تکنولوژی خاصی که در دستگاه های لیزر وجود دارد رفع موهای ضخیم و تیره کار ساده تر است. این موضوع به دلیل این است که موهای ضخیم ملانین بیشتری دارند به همین دلیل اشعه ی بیشتری را جذب خواهند کرد و در نتیجه در همان جلسات اول به راحتی از بین خواهند رفت.

 

مزیت لیزر موهای ضخیم صورت چیست؟

مزیت لیزر موهای ضخیم صورت این است که همانطور که گفتیم به علت اینکه ملانین بیشتری در این موها وجود دارد میتوان در تعداد جلسات کمتر به رفع تمامی این موها پرداخت. ضمن این که لیزر به طور کلی روشی کاملا ایمن است و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عوارض خاصی نخواهند شد که این خود یکی از مهمترین مزایای این روش است.

 

لیزر موهای ضخیم صورت برای چه افرادی ممنوع است؟

برخی از افراد به علت شرایط خاصی که دارند نمیتوانند از لیزر موهای ضخیم صورت استفاده کنند. اولین دسته افرادی خواهند بود که دارای ضخم های عفونی و حساسیت های پوستی هستند چون لیزر باعث افزایش مشکلات پوستی خواهد شد. علاوه بر این در دوران بارداری هم بهتر است برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از لیزر موهای زائد خودداری کرد هر چند که تحقیقات علمی این موضوع را تایید نکرده است.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم