مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟

لیزر چه موهایی را از بین می برد

لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟

اگر جزء افرادی هستید که در قسمت های مختلف بدنتان شاهد رشد بیش از حد موهای زائد هستید بهتر است به جای استفاده از روش های موقت به سراغ روش های دائمی مانند لیزر بروید چون استفاده از این روش ها مزایا فوق العاده ای خواهد داشت که در روش های موقت به هیچ وجه شاهد آن نخواهید بود. لیزر یکی از بهترین روش هایی است که تقریبا همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند و تقریبا انواع موها را با ان از بین برد. در این مطلب به پاسخ این سوال که « لیزر چه موهایی را از بین میبرد ؟» خواهیم پرداخت.

 

لیزر چه موهایی را از بین میبرد

لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟

بسیاری از کاربران در میان سوالاتی که مطرح میکنند قصد دارند به پاسخ این سوال دست پیدا کنند که لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟

در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید در گذشته معمولا لیزر برای موهای ضخیم تر و تیره به کار میرفته است و معمولا افرادی که موهای روشن و کرکی داشته اند نمیتوانسته اند از روش های مختلف لیزر برای رفع موهای زائد خود  استفاده کنند. اما در حال حاضر با استفاده از دستگاه های جدیدی که به وجود آمده تقریبا میتوان به رفع انواع موهای زائد با روش های لیزر پرداخت.

 

بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد چیست؟

همانطور که میدانید برای رفع موهای زائد دستگاه های لیزر مختلفی وجود دارد که روز به روز هم بر تعداد آن ها افزوده می شود. بهتر است بدانید از میان این دستگاه ها نمیتوان بهترین دستگاه را برای رفع موهای زائد همه ی بیماران انتخاب کرد چون هر کدام از دستگاه های لیزر مزایا و معایبی دارند که باعث میشود متخصصان در برخی موارد ترجیح دهند برای بیماران از آن استفاده کنند.

دستگاه های مختلف لیزر توانایی طول موج های مختلف را خواهند داشت و همانطور که در قسمت « لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟» به آن پرداختیم برای افرادی که موهای کرکی و نازک دارند از دستگاه های جدیدی که در حال حاضر به وجود آمده استفاده میشود. این دستگاه ها قابلیت تولید طول موج خاصی را خواهند داشت که متخصصان با آن میتوانند به راحتی موهای زائد قسمت های مختلف بدن را رفع کنند.

 

دستگاه های خانگی لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟

همانطور که میدانید امروزه دستگاه های خانگی لیزر هم رواج بسیار زیادی پیدا کرده اند به همین دلیل بسیاری از افراد قبل از این دستگاه ها این سوال را مطرح خواهند کرد که دستگاه های خانگی لیزر چه موهایی را از بین میبرد؟ و چه موهایی را نمیتوان با استفاده از آن ها از بین برد؟

به طور کلی برای استفاده از این دستگاه ها باید حتما این موضوع را بدانید که در بسیاری از مواقع افرادی که از دستگاه های خانگی استفاده میکنند ممکن است به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز برای استفاده از این دستگاه ها به متخصصان زیبایی مراجعه نمود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم