مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت سانترال لب پایین چگونه انجام می شود

لیفت سانترال لب پایین چیست

لیفت سانترال لب پایین چگونه انجام می شود

اگر دقت کرده باشید لب یکی از مهمترین اجزای صورت است که نقش زیادی در زیبایی دارد و به همین دلیل افرادی که دچار نقش هایی در قسمت لب هستند زیبایی کافی نخواهند داشت بنابراین باید با استفاده از روش هایی که در حال حاضر وجود دارد به افزایش زیبایی لب های خود بپردازند. از میان روش های مختلف روش لیفت سانترال لب پایین یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به نتایج فوق العاده ای دست یافت به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بپردازیم.

 

لیفت سانترال لب پایین

لیفت سانترال لب پایین

لب از مهمترین اجزای صورت است که تاثیر زیادی در اعتماد به نفس فرد دارد چون افرادی که لب های زیبا تر دارند لبخندشان بسیار جذاب خواهد بود که همین باعث میشود بتوانند در روابط اجتماعی خود بهتر عمل کنند. لیفت سانترال لب پایین یکی از موثرترین روش ها برای افزایش زیبایی لب هاست که بر خلاف روش های دیگر باعث به وجود آمدن نتایج کاملا دائمی خواهد شد.

برای لیفت سانترال لب پایین از روش های مختلفی میتوان استفاده کرد که متخصصان با توجه به شرایط بیمار از بهترین روش استفاده خواهند کرد اما به طور کلی در اکثر موارد متخصصان برای افزایش حجم لب برش هایی وی شکل را در مخاط دهان و پشت لب ها ایجاد میکنند و بعد از اصلاح فرم لب ها محل برش ها را بخیه میزنند که این کار باعث افزایش زیبایی لب ها خواهد شد.

 

دوران نقاهت لیفت سانترال لب پایین

معمولا دوران نقاهت بعد از عمل لیفت سانترال لب پایین حدود ۴ الی ۵ روز خواهد بود که در برخی موارد با توجه به شرایط بیمار ممکن است این مدت طولانی تر شود. برای کاهش عوارض عمل و دست یابی به نتایج دلخواه باید حتما در این دوران و یک هفته قبل از آن از انجام فعالیت های فیزیکی شدید و مصرف دخانیات و الکل خودداری شود.

علاوه بر این مصرف داروهای ضد انعقاد خون و هر نوع داروی دیگر باید با هماهنگی پزشک باشد چون مصرف برخی داروها باعث به وجود آمدن مشکلات مختلف برای بیماران خواهد شد.

 

عوارض لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب پایین روشی کاملا ایمن است و در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما به طور کلی در برخی موارد ممکن است بعد از عمل شاهد بی حسی، تورم، باقی ماندن جای زخم، عفونت و مشکلات این چنینی باشیم که در صورت مشاهده ی هرگونه عوارض شدید و طولانی مدت حتما باید به پزشک مراجعه کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم