مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت شقیقه چیست

عمل لیفت شقیقه

لیفت شقیقه چیست

[تعداد: 81   میانگین: 2/5]

با پیر شدن منطقه پیشانی و ابروها، متوجه می شوید که قوس طبیعی ابروهای شما صاف می شود یا به سمت پایین شیب پیدا می کند. به علاوه، کل ابرو در مقایسه با سال های قبل در موقعیت پایین تری قرار می گیرد. وقتی افراد با این مسئله مواجه می شوند به سراغ درمان می روند و در نظر دارند در سریعترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنند. در رابطه با این مسئله باید بدانید که اغلب پزشکان روش لیفت شقیقه را برای درمان افرادی که افتادگی کم تا متوسط ابرو و پیشانی دارند مناسب می دانند. اما چیزی که بیشتر از همه ذهن کسانی که برای درمان می خواهند از لیفت شقیقه استفاده کنند را به خود مشغول می کند.

این است که لیفت شقیقه چیست و چگونه انجام می شود؟ در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی این مسئله بپردازیم تا افراد نسبت به این مسئله به یک آگاهی مناسب برسند تا در صورتی که با آن روبرو شدند بتوانند سوالاتی که ذهنشان را درگیر کرده است مطرح کنند. در این مقاله با ما همراه باشید.

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

در رابطه با انجام عمل لیفت شقیقه چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که شما یک پزشک و متخصص زیبایی پیدا کنید که در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. پس از مراجعه به پزشک مربوطه او پس از بررسی های لازم و آزمایشات انجام شده می تواند جراحی بهتری داشته باشد و شما را به نتیجه دلخواه خود برساند.

عمل لیفت شقیقه

در رابطه با عمل لیفت شقیقه باید بدانید که جراح پلاستیک یک برش طولانی در راستای خط مو ایجاد می کند و پوست پیشانی را از برش زده شده تا ابرو باز می کند و پوست پیشانی را به سمت برش کشیده و پوست سفت می شود. البته جراحی لیفت شقیقه روش دیگری نیز دارد که توسط چندین برش کوچک در خط رویش مو انجام می شود. پزشکان در حین انجام عمل لیفت شقیقه بیمار را بیهوش کرده و کار خود را انجام می دهند.

برخی بیماران که از بیهوشی می هراسند پزشکان تصمیم می گیرند که از بی حسی موضعی برای درمان و انجام عمل استفاده کنند. از دیگر نکاتی که در رابطه با لیفت شقیقه باید بدانید این است که لیفت شقیقه در بانوان و آقایان انجام می شود و انجام جراحی لیفت پیشانی هیچ ربطی به جنسیت فرد ندارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم