مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت چشم بدون جراحی امکان پذیر است؟

روش لیفت چشم بدون جراحی

لیفت چشم بدون جراحی امکان پذیر است؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید افرادی که زیبا هستند عمدتا چشم های زیبایی دارند به همین دلیل میتوان گفت زیبایی چشم ها در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارند به همین دلیل باید ظاهر چشم ها توجه زیادی داشت. در سالهای اخیر استفاده از روش های لیفت چشم که معمولا با جراحی انجام میشود افزایش پیدا کرده است اما برخی از افراد به علت اینکه این روش ها باعث به وجود آمدن عوارض مختلف میشوند ترجیح میدهند از لیفت چشم بدون جراحی به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بپردازیم.

 

لیفت چشم بدون جراحی

لیفت چشم بدون جراحی

روش های لیف چشم روش هایی هستند که در آن متخصصان برای بهبود حالت چشم ها و نواحی اطراف آن از جراحی استفاده میکنند اما بهتر است بدانید امروزه روش هایی هم وجود دارند که میتوان بدون استفاده از جراحی هم به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. لیفت چشم بدون جراحی امروزه توسط پلاسما انجام میشود چون این روش عوارض بسیار کمی به دنبال دارد.

استفاده از روش لیفت چشم بدون جراحی باعث میشود تا ظاهر خسته ی چشم ها و افتادگی پلک و مشکلات این چنینی در چند جلسه به راحتی از بین برود. در این روش متخصصان برای بهبود ظاهر پلک ها از ماده ی پلاسما استفاده میکنند . استفاده از این ماده باعث میشود تا سطح نازکی از چشم از بین برود و کلاژن سازی در سطح پوست افزایش پیدا کند که در نتیجه این روش باعث رفع افتادگی پلک خواهد شد.

 

مزایای لیفت چشم بدون جراحی

لیفت چشم بدون جراحی عوارض ندارد که همین موضوع هم باعث شده تا بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای دستیابی به نتایج دلخواه خود از این روش استفاده کنند. مزیت دیگر این روش این است که دوران نقاهت بعد از آن نسبت به روش های جراحی بسیار کمتر است و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند بعد از چند روز به فعالیت های روزمره خود بپردازند.

علاوه بر این پلاسمای چشم در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام میشود به همین دلیل زمان زیادی از بیمار نخواهد گرفت.

 

معایب لیفت چشم بدون جراحی

لیفت چشم بدون جراحی معایبی هم دارد که باید به آن توجه داشت. یکی از مهمترین معایب این روش این است که همه ی افراد نمیتوانند با استفاده از آن شاهد بهبود وضعیت پلک و اطراف چشم باشند. علاوه بر این در برخی موارد ممکن است شاهد برجای گذاشتن اسکار بر روی پلک یا سایر نقاط باشیم.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم