مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت چشم چیست؟

لیفت چشم چیست

لیفت چشم چیست؟

همانطور که میدانید چشم یکی از مهمترین نقاط صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد به همین دلیل اگر از زیبایی خود رضایت کافی ندارید بهتر است قبل از هر چیز به زیبایی چشم ها و نقاط اطراف آن توجه داشته باشید چون در اکثر موارد میتوان با تغییری کوچک در نواحی اطراف چشم ها زیبایی را تا حد زیادی افزایش داد. در ادامه به لیفت چشم که امروزه محبوبیت زیادی در بین بیماران پیدا کرده است خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

لیفت چشم

لیفت چشم

یکی از مهمترین نکاتی که باید در افزایش زیبایی توجه داشت این است که به افزایش تناسب میان اجزای مختلف صورت پرداخت. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد لیفت چشم از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به نتایج فوق العاده ای دست یافت چون در این روش متخصصان با ترمیم و اصلاح رباط ها و عضله های اطراف چشم تغییرات قابل توجهی در آن ایجاد خواهند کرد.

این روش برای افرادی که چشم هایشان بیش از حد گرد است بسیار مناسب خواهد بود چون با کشیدن گوشه ی چشم ها ظاهرشان تا حد زیادی بهبود خواهد یافت. به طور کلی به جراحی های زیبایی یا لیفت چشم کانتوپلاستی و بلفاروپلاستی گفته میشود که هر کدام از آن ها برای برخی بیماران مناسب خواهد بود که برای انتخاب بهترین روش متخصصان به بررسی وضعیت چشم ها خواهند پرداخت.

 

مزایای لیفت چشم

یکی از مهمترین مزیت لیفت چشم این است که با استفاده از آن میتوان حالت خسته ای که برخی از بیماران دارند را به راحتی رفع کرد. علاوه بر این برخی از افراد که حالت چهره شان ناراحت به نظر میرسد هم با استفاده از عمل های زیبایی چشم میتوانند به چهره ای بشاش دست یابند.

ضمن اینکه استفاده از روش های لیفت چشم باعث رفع چین و چروک ها و جوانسازی نواحی اطراف چشم هم خواهد شد که خود این یکی از مزایای قابل توجه این روش است.

 

عوارض لیفت چشم

در عمل زیبایی لیفت چشم هم مانند تمام عمل های جراحی ممکن است عوارضی به وجود آید که باید بیمار قبل از عمل از آن اطلاع داشته باشد. خونریزی بیش از حد و کبودی، عدم تقارن پلک ها، عفونت، آسیب به اعصاب ناحیه ی اطراف چشم و تورم از عوارضی خواهد بود که در برخی مواد ممکن است شاهد آن باشیم که با انتخاب متخصصان با تجربه به حداقل ممکن خواهد رسید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم