مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت گوشه چشم از شقیقه چگونه انجام می شود

لیفت چشم از شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه چگونه انجام می شود

به دلیل اینکه چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد هر گونه مشکل در آن باعث میشود تا فرد از چهره خود رضایت کافی نداشته باشد که همین باعث کاهش اعتماد به نفس انسان میشود به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد با افزایش زیبایی چشم پرداخت. برخی از افراد برای افزایش چشم ها از روش های موقت و ترفند های آرایشی استفاده میکنند اما در حال حاضر با استفاده از روش های جدید میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج دائمی دست پیدا کرد که لیفت گوشه چشم از شقیقه یکی از بهترین روش هاست.

 

لیفت گوشه چشم از شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه

برای افزایش زیبایی چشم ها روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان زیبایی با بررسی وضعیت چشم های بیماران میتوانند بهترین روش را انتخاب کنند. لیفت گوشه چشم از شقیقه هم روشی است که برای برخی از بیماران بسیار مناسب خواهد بود و باعث میشود زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. با استفاده از این روش میتوان به طور همزمان زیبایی چشم ها را هم افزایش داد.

برای لیفت گوشه چشم از شقیقه ابتدا از بیهوشی عمومی استفاده میشود تا بیمار برای جراحی آماده شود. در مرحله ی اول برش های عرض در بالای پیشانی ایجاد خواهد شود که متخصصان با استفاده از این برش ها به اصلاح بافت زیر پیشانی خواهند پرداخت. در این مرحله میتوان به راحتی با اصلاح بافت ها با افزایش زیبایی ابرو، پلک ها و حتی گوشه ی چشم ها پرداخت که این مواد به شرایط بیمار بستگی دارد.

 

عوارض لیفت گوشه چشم از شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه ممکن است در برخی موارد عوارضی را به دنبال داشته باشد که از مهمترین آن میتوان به عدم تقارن ظاهر دو چشم پرداخت. علاوه بر این به علت اینکه برش ها در نزدیکی خط رویش موها ایجاد میشود ممکن است در برخی موارد شاهد ریزش موها بود.

از میان عوارض دیگر این روش میتوان به عفونت، آسیب به اعصاب نواحی مختلف صورت، عوارض بیهوشی، تورم و درد اشاره کرد که البته در بسیاری از موارد بیماران شاهد عارضه ی خاصی نخواهند بود.

 

ماندگاری لیفت گوشه چشم از شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه جزء روش های دائمی به شمار میرود به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد از بین رفتن نتایجی که به وجود آمده نخواهند بود اما باز هم این مورد به شرایط بیمار بستگی دارد و حتی ممکن است در برخی موارد بعد از چند سال شاهد افتادگی اطراف چشم و … باشیم.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم