مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ماسک

ماسک پوست

ماسک

ماسک

ماسک های صورت از دیگر روش های متداول و طبیعی جهت ترمیم و جوان سازی پوست می باشند که با بالاترین کیفیت در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین به مراجعین محترم قابل ارائه می باشند.

همان طور که می دانیم ماسک ها موادی هستند که جهت پاکسازی، جوان سازی، لایه برداری و رساندن رطوبت مورد نیاز  به پوست به کار میروند. امروزه در همه جا ماسک با کیفیت و برند های مختلف برای انواع پوست‌ها (خشک، چرب، حساس و …) وجود دارد.

تعداد زیادی از خانم ها برای سالم و زیبا نگه داشتن پوست صورتشان در هر ماه از ماسک های مختلف استفاده می کنند. با توجه به نیازهای پوست، صورتپوش هایی که برای پوست‌ های خشک و حساس قابل استفاده می باشند نسبت به ماسک هایی که برای پوست‌ های چرب متداول هستند، دارای چربی بیشتر و عناصر لایه‌ بردار ضعیف ‌تری هستند.

ماسک

 

 

استفاده از انواع ماسک

موارد مورد استفاده، نوع مرطوب‌ کننده‌ ها و لایه‌ بردارها در انواع صورتپوش ‌ها متفاوت است و لازم است تا یک پزشک متخصص پس از معاینه دقیق نوع پوست و شرایط آن، نسبت به تجویز صورتپوش های مناسب و همچنین بازه های زمانی جهت استفاده از هر ماسک اقدام نماید.

همانطور که می دانید خارجی ترین بخش بدن ما  را لایه ای سلولی به نام پوست تشکیل داده است و از آنجا که در هر روز شرایط محیطی آسیب رساننده زیادی نظیر آلودگیهای موجود در هوا در مناطق شهری، اشعه های مضر خورشید برای پوست، وجود ناخالصی و یا مواد مضر در مواد آرایشی مورد استفاده روزمره، در طولانی مدت در صورت عدم استفاده از روش های ترمیمی و خنثی کننده این اثرات، مسبب وارد شدن آسیب های جدی در پوست خواهد شد. با کمک پزشکان و متخصصی مجرب کلینیک زیبایی نگین ایران نوین و به کارگیری روشهای گوناگون ترمیمی و تغذیه ای پوست، به آسانی و در آرامش میتوانید سطح مقاومت پوست را بالا برده و به طریقی تأثیرات حاصل از مواد مضر را خنثی نمایید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم