مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ماندگاری تزریق چربی به لب چقدر است

ماندگاری تزریق چربی به لب چقدر می باشد

ماندگاری تزریق چربی به لب چقدر است

در بین روش های مختلفی که برای افزایش حجم لب و سایر نقاط بدن وجود دارد روش تزریق ژل یکی از بهترین هاست چون با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد افزایش حجم لب ها بود به طوری که بیمار در یک جلسه ی یک ساعته میتواند به نتایج دلخواه دست پیدا کند. به علت مزایای فوق العاده ای که این روش دارد امروزه متقاضیان آن به شدت افزایش پیدا کرده اند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ماندگاری تزریق چربی به لب تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید.

ماندگاری تزریق چربی به لب

ماندگاری تزریق چربی به لب

همانطور که میدانید روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای افزایش حجم لب از آن ها استفاده کرد. هر کدام از روش ها معمولا باعث میشود تا بیمار تا مدتی شاهد افزایش زیبایی لب های خود باشد و به طور کلی ماندگاری تمامی روش ها با یکدیگر تفاوت دارد اما به طور کلی میتوان گفت ماندگاری تزریق چربی به لب نسبت به روش های موقت دیگر مقداری بیشتر است.

به طور کلی میتوان گفت که ماندگاری تزریق چربی به لب بین ۶ الی ۱۲ ماه است اما این  مقدار میتواند در برخی موارد افزایش پیدا کند چون ماندگاری چربی های تزریق شده به عوامل مختلفی بستگی دارد. بهتر است بدانید به علت این که معمولا چربی ها دیرتر از ژل ها جذب میشوند ماندگاری این روش نسبت به روش هایی مانند تزریق ژل بیشتر است.

 

مزایای تزریق چربی به لب

ماندگاری تزریق چربی به لب یکی از مهمترین مزایای این روش است به طوری که در اکثر موارد افرادی که به صورت مکرر از این روش استفاده میکنند شاهد افزایش حجم دائمی موهای خود خواهند بود. علاوه بر این روش تزریق چربی روشی کاملا ایمن و غیر تهاجمی است به همین دلیل میتوان بدون نگرانی از عوارض احتمالی که در سایر روش ها وجود دارد از این روش استفاده نمود.

جالب است بدانید هزینه ی تزریق ژل هم نسبت به روش هایی مانند پروتز کمتر است بنابراین بسیاری از بیماران میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه خود از این روش استفاده کنند.

 

معایب تزریق ژل به لب

همانطور که گفتیم ماندگاری تزریق چربی به لب یکی از مزایای آن نسبت به روش های موقت است اما قطعا در صورتی که بیمار قصد داشته باشد به نتایج بلند مدت تر دست پیدا کند قطعا این روش مناسب نخواهد بود. ضمن اینکه باید توجه داشت با تزریق ژل نمیتوان بیش از حد استانداردی که وجود دارد حکم لب ها را افزایش داد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم