مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره ماینوکسیدیل و ریزش ابرو بیشتر بدانید

ماینوکسیدیل و ابرو

درباره ماینوکسیدیل و ریزش ابرو بیشتر بدانید

اگر جزء افرادی هستید که تصور میکنید برای پرپشت شدن ابرو داروهای موثری وجود ندارد بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به معرفی یکی از بهترین داروها برای افزایش رشد ابروها بپردازیم. بهتر است بدانید با استفاده از دارویی که معرفی میکنیم در بسیاری از موارد میتوان شاهد افزایش رشد ابرو ها بود. ماینوکسیدیل دارویی است که برای رفع کچلی و طاسی هم استفاده میشود و در حال حاضر به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کرده است. در ادامه به ماینوکسیدیل و ریزش ابرو خواهیم پرداخت.

 

ماینوکسیدیل و ریزش ابرو

افرادی که دچار ریزش مو و یا ابرو می شوند می توانند در بسیاری از مواقع با استفاده از داروهای بسیار ساده شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. ماینوکسیدیل از داروهایی است که اثر بخشی آن بارها در تحقیقات مختلفی به اثبات رسیده است به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از بیماران برای افزایش رشد مو و ابروهای خود از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید این دارو بدون نسخه پزشک هم به فروش میرسد.

به این علت تصمیم گرفتیم به ماینوکسیدیل و ریزش ابرو بپردازیم که استفاده از این دارو حتی برای ریزش ابروی ارثی هم مناسب میباشد. بیشترین اثر ماینوکسیدیل در مراحل ابتدایی ریزش ابرو خواهد بود به همین دلیل باید قبل از اینکه قسمت زیادی از ابروهایتان دچار ریزش شود از آن استفاده کنید. ماینوکسیدیل بیشتر باعث افزایش ضخامت ابروهایی که دچار نازکی شده اند میشود.

ماینوکسیدیل و ریزش ابرو

روش مصرف ماینوکسیدیل

در قسمت قبل که به ماینوکسیدیل و ریزش ابرو پرداختیم به این نکته اشاره کردیم که میتوان این دارو را بدون نسخه پزشک هم تهیه کرد. برای استفاده از ماینوکسیدیل کافی است که یک پنبه را به آن آغشته کنید و آن را روزی یک یا دو بار به ابروهایتان بزنید تا بعد از چند ماه شاهد افزایش رشد ابروهای خود باشید.

البته بهتر است قبل از اینکه از این دارو استفاده کنید به پزشک مراجعه نمایید چون ماینوکسیدیل برای همه ی افراد مناسب نمیباشد و ممکن است باعث حساسیت های پوستی شود.

 

ماندگاری نتایج ماینوکسیدیل

در مورد ماینوکسیدیل و ریزش ابرو باید این نکته را بدانید که استفاده از این دارو در اکثر موارد نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت و با قطع مصرف آن بلافاصله ریزش ابروها باز خواهد گشت به همین دلیل اگر ابروهایتان به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده است بهتر است به فکر استفاده از روش های موثر تر باشید. کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که در حال حاضر وجود دارد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم