مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین پزشک متخصص جراحی پلاستیک صورت سوخته

جراحی پلاستیک صورت سوخته

بهترین پزشک متخصص جراحی پلاستیک صورت سوخته

سوختگی های شدید صورت موجب بروز عارضه های جدی در صورت می شود. درمان و ترمیم این عارضه ها بسیار پیچیده و تخصصی می باشد و فقط پزشکانی که تخصص کافی درمورد جراحی پلاستیک صورت سوخته داشته باشند، از پس این گونه جراحی ها بر می آیند.

سوختگی صورت و عوارض آن

سوختگی صورت عارضه ای بسیار دردناک می باشد و بسته به اینکه سوختگی تا چه اندازه شدت داشته باشد، صدمات وارده نیز متفاوت است. به عنوان مثال آفتاب سوختگی هم یک نوع سوختگی پوست صورت محسوب می شود که می تواند باعث ایجاد لک در صورت شود. موارد شدید سوختگی  نظیر سوختگی های درجه دو و درجه سه ممکن است عوارض زیادی برای چهره ی فرد ایجاد کند؛ بروز عارضه های ماندگاری نظیر جای زخم، لک های پوستی بسیار نمایان، گوشت اضافه، آسیب جدی اعضای صورت از قبیل لب ها، بینی، پلک ها و … از عوارض سوختگی های شدید می باشد.

جراحی پلاستیک صورت سوخته

جراحی پلاستیک صورت سوخته

هدف از انجام جراحی پلاستیک صورت، بهبود زیبایی و عملکرد نواحی آسیب دیده می باشد. انجام جراحی بر روی صورت های سوخته به منظور ترمیم و بازسازی  صورت، کاری بسیار پیچیده و دارای تکنیک های مختلفی است. معمولا برای صورت هایی که دچار عوارض شدیدی شده باشند، تیم های پزشکی متخصص انجام عمل جراحی را بر عهده می گیرند. جراحی های ترمیمی صورت های سوخته ممکن است چند مرحله ای باشد و مدت زمان زیادی حتی چندین سال، روند درمان ادامه پیدا کند.

اهمیت تخصص و دانش پزشک برای انجام جراحی پلاستیک صورت سوخته

همان گونه که در بالا اشاره شد، انجام جراحی پلاستیک در مواردی که پزشک با عارضه های جدی سوختگی سر و کار دارد ، بسیار پیچیده و حساس خواهد بود و در بیشتر مواقع با انجام پیوند های پوستی و دیگر بافت های بدن همراه می باشد، پس لازم است پزشکان تخصص لازم در مورد این گونه جراحی ها را  داشته باشند و همچنین در مواردی که خود تجربه و یا مهارت کافی را نداشته باشند، از پزشکان متخصص دیگر مشورت گرفته و در انجام جراحی  از آن ها کمک بگیرند.

بهترین پزشک

انتخاب بهترین پزشک

در حال حاضر پزشکانی با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران وجود دارند که تخصص و مهارت ویژه ای نیز در انجام جراحی پلاستیک صورت سوخته کسب کرده اند. این افراد برای کسب درجه علمی خود آموزش های بسیاری دیده و دارای تجربه های فراوانی در این زمینه هستند. برای شناسایی پزشکانی که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی  هستند، می توانید به سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم