مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره مراقبت بعد از سایه ابرو بیشتر بدانید

سایه ابرو

درباره مراقبت بعد از سایه ابرو بیشتر بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی ابرو از روش های موقت استفاده میکنند که همین باعث میشود در طول روز مجبور باشند وقت زیادی را صرف این کار کنند اما در سالهای اخیر روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان به صورت دائمی به افزایش زیبایی ابروها پرداخت. سایه دائمی ابرو از روش هایی است که میتوان برای افزایش دائمی زیبایی ابرو ها از آن استفاده نمود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به نکات و مراقبت بعد از سایه ابرو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

مراقبت بعد از سایه ابرو

روش های دائمی سایه ابرو

افرادی که در قسمت ابروهایشان نواقص مختلف وجود دارد معمولا از زیبایی چهره ی خود رضایت کافی ندارند چون زیبایی ابرو ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد و قطعا در صورتی که ابروها با یکدیگر تقارن نداشته یا کم پشت باشند تاثیر قابل توجهی در چهره خواهند داشت. روش های دائمی سایه ابرو از بهترین روش هایی هستند که میتوان برای پر کردن ابرو ها و به وجود آوردن ظاهری طبیعی از آن استفاده نمود.

برای ایجاد سایه ی ابرو از دستگاه های مخصوص میکروپیگمنتیشن استفاده میشود. به دلیل این که با استفاده از این دستگاه ها میتوان ظاهری کاملا طبیعی برای ابرو ها به وجود آورد در حال حاضر در اکثر مراکز زیبایی از این دستگاه برای افزایش زیبایی ابرو ها استفاده میشود. معمولا بعد از ایجاد سایه مشکلی برای فرد به وجود نمی آید اما رعایت مراقبت بعد از سایه ابرو باعث بهبود نتایج خواهد شد.

 

مراقبت بعد از سایه ابرو

رعایت مراقبت بعد از سایه ابرو باعث میشود تا احتمال عفونت و حساسیت های پوستی کاهش پیدا کند به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد به مواردی که اشاره میکنیم توجه داشته باشید.

بعد از ایجاد سایه دائمی باید حداقل تا ۴۸ ساعت از شستن و تحریک قسمتی که تاتو شده بپرهیزید چون این کار باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی خواهد شد. علاوه بر این تا یک هفته باید از پماد ویتامین آ استفاده کرد. خاراندن و دست کاری قسمتی که آن سایه دائمی ایجاد شده هم باعث پوسته شدن محل مورد نظر خواهد شد به همین دلیل باید از این کار خود داری کنید.

 

عوارض سایه دائمی ابرو

در صورتی که به مراقبت بعد از سایه ابرو معمولا عارضه ای به وجود نخواهد آمد اما به طور کلی برخی از افراد ممکن است به رنگ هایی که در تاتو و سایه دائمی استفاده میشود حساسیت داشته باشند که باعث عوارض پوستی خواهد شد. علاوه بر این انجام تاتو در مراکز غیر مجاز هم احتمال انتقال بیمارهای مختلف بین بیماران را افزایش می دهد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم