مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراقبت های بعد از ترمیم مو چیست؟

مراقبت بعد از ترمیم مو

مراقبت های بعد از ترمیم مو چیست؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

گر چه کاشت مو بهترین روش جبران و رفع ریزش موها می باشد و با کاشت مو هر فردی دارای موی طبیعی قابل رشد و دائمی می گردد اما برخی از افراد به دلیل نداشتن بانک موی مناسب در سر خود، داشتن بیماری خاص و به دلیل کاشت موی ناموفق در انجام کاشت مو محدودیت دارند و این افراد می توانند به جای کاشت موی کاشت موی hrt  یا همان ترمیم مو را انجام دهند .

ترمیم مو با روش hrt

یکی از بهترین  روش های ترمیم مو کاشت مو با روش hrt می باشد که در این روش به جای کاشت موها در پوست سر موی مصنوعی یا طبیعی دیگران و یا ترکیبی از هر دو بر روی لایه ای مشبک و شبیه سازی شده از پوست سر انسان کاشته می شوند و سپس این لایه بسیار نازک و نامرئی توسط چسب های گیاهی کراتین و ضد حساسیت بر روی سر فرد فیکس می گردد.

مراقبت های بعد از ترمیم مو


مراقبت های بعد از ترمیم مو

کسانی که ترمیم مو انجام داده اند جهت ماندگاری بیشتر این موها باید مراقبت های خاصی از موی ترمیمی خود داشته باشند و به طور مثال؛

  • موهای ترمیمی گر چه قابلیت رنگ کردن و اتو و سشوار کشیدن دارند اما این کار باید با محدودیت انجام بپذیرد زیرا موها پس از مدتی کیفیت خود را از دست خواهند داد.
  • این موها به دلیل عدم کاشته شدن در پوست سر قابلیت کوتاهی ندارند و نباید با موی سر کوتاه شوند.
  • افرادی که موی ترمیمی دارند قبل از استفاده از استخر باید موی خود را شستشو دهند تا کلر موجود در آب استخر موجب تغییر رنگ و از بین رفتن موها نشود.
  • برروی موهای ترمیمی نباید هیچ گونه فشاری وارد گردد زیرا ممکن است باعث کنده شدن موها شود.
  • موهای ترمیمی حتما باید با شامپوی مخصوص که متخصص آن را تجویز می نماید شستشو داده شوند.
  • زمانی که جهت حالت دهی موهای ترمیمی از ژل ، تافت یا چسب مو استفاده می گردد باید حتما شب هنگام خواب این مواد از روی موها شسته شوند .

هزینه ترمیم مو

در ترمیم مو هزینه کلی کاشت با توجه به جنس موهای کاشته شده، بلندی موها، تعداد تارموهای کاشته شده ، لوازم مورد استفاده در کاشت و دستمزد فرد متخصص ترمیم مو محاسبه می گردد و هزینه ترمیم مو در خانم ها به نسبت آقایان به دلیل استفاده از موهای بلند بیشتر خواهد بود و هزینه بالاتری را برای آنها به دنبال خواهد داشت،  امروزه در ترمیم مو به دلیل استفاده از موهای با کیفیت و استاندارد و استفاده از لایه پوستی نانو ماندگاری و طول عمر ترمیم مو به چندین سال خواهد رسید و نحوه مراقبت فرد از موهای ترمیمی خود به طول عمر این موها افزوده خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم