مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی چیست

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی چیست

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی چیست

همانطور که میدانید امروزه استفاده از عمل های زیبایی تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع نواقص زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده کنند. عمل جراحی بینی یکی از متداول ترین عمل های زیبایی است که در حال حاضر متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین بهتر است افرادی که از آن استفاده میکنند با مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی  آشنایی کافی داشته باشند تا دچار مشکل نشوند به همین دلیل در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

 

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

اهمیت مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی تاثیر زیادی در نتیجه ای که به دست می آید خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به آن توجه داشته باشید. بهتر است بدانید عدم توجه به نکاتی که متخصصان توصیه میکنند باعث میشود تا به عوارض مختلف دچار شوید و حتی شاهد عفونت و خونریزی شدید باشید. البته علاوه بر این امکان بد فرمی بینی هم در برخی موارد وجود خواهد داشت.

 

استراحت بعد از عمل بینی

از میان مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی توجه به نحوه ی استراحت اهمیت زیادی دارد به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

یکی از مهمترین کارهایی که برای خوابیدن باید به آن توجه داشته باشید این است که دو عدد بالش در اطراف سر خود قرار دهید تا صورتتان با تخت برخورد نکند. علاوه بر این باید تا جای که امکان دارد تا چند روز اول موقع هم سرتان بالاتر قرار داشته باشد تا زخم ها سریع تر بهبود پیدا کنند و دچار مشکلات تنفسی نشوید.

 

رعایت بهداشت صورت بعد از عمل

نحوه ی استحمام و رعایت بهداشت بینی هم از مواردی است که باید در میان مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی به آن توجه کافی داشته باشید. در غیر اینصورت ممکن است عفونت و یا حتی خونریزی های شدید بینی را تجربه کنید.

به طور کلی قبل از این که گچ ها برداشته شوند به هیچ وجه نباید دوش بگیرید و در صورتی لزوم فقط میتوانید بدنتان را بشویید که برای این کار هم باید توجه داشته باشید که بینی به هیچ وجه خیس نشود. برای تمیز کردن قسمت های خارجی بینی هم میتوان از هیدروژن پراکسید و یک عدد گوش پاک کن استفاده کرد. این کار باید با احتیاط تمام انجام شود تا دچار مشکل خاصی نشوید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم