مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال چیست

مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال چیست

مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال چیست

[تعداد: 48    میانگین: 1.9/5]

همانطور که میدانید زیبایی چیزی نیست که به خودی خود به وجود آید به همین دلیل در صورتی که قصد دارید زیبایی تان افزایش پیدا کند باید خودتان دست به کار شوید و به دنبال روش هایی بگردید که برای زیبایی تاثیر گذار باشند.در اولین مرحله باید تا جایی که می توانید به راه های کم هزینه و سریعی باشید که با استفاده از آن بتوانید مشکلات زیبایی تان را رفع کنید.

یکی از این مشکلات وجود خال در قسمت های مختلف بدن است که می تواند به صورت مادر زادی به وجود آمده باشد و یا به مرور زمان در قسمت های مختلف ظاهر شده باشد.معمولا برداشتن خال کار بسیار ساده ای است و با صرف وقت و هزینه ی کم میتواند نتیجه بخش باشد به همین علت باید به آن فکر کنید. برداشتن خال باعث می شود تا ظاهر نا مطلوبی که برخی از خال ها به چهره و سایر نقاط بدن می بخشند از بین برود و زیبایی تان افزایش پیدا کند.

مراقبت پوست بعد از برداشتن خال

علت به وجود آمدن خال چیست؟

بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که علت به وجودن آمدن خال چیست و چگونه می توانند از به وجود آمدن دوباره ی آن جلوگیری کنند؟ بهتر است بدانید به وجود آمدن خال می تواند علل مختلفی را داشته باشد که یکی از مهمترین علل آن می تواند ژنتیک باشد.همچنین قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز می تواند باعث به وجود آمدن خال شود. البته در بسیاری از موارد هم علل به وجود آمدن خال کاملا ناشناخته باقی می ماند و نمی توان آن را مشخص کرد.

 

برداشتن خال چگونه انجام می شود؟

برداشتن خال به طرق مختلفی انجام می پذیرد که انتخاب آن به عهده ی متخصصان زیبایی است و تا حد زیادی به وضعیت خال ها و اندازه ی آن بستگی دارد. در برخی از روش ها از لیزر برای برداشتن خال ها استفاده می شود ودر روش هایی هم از تیغ جراحی استفاده می گردد. معمولا به دلیل قدرت کمی که لیزر دارد در اکثر موارد مورد استفاده قرار نمی گیرد و معمولا از جراحی برای حذف خال ها استفاده می شود.

 

مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال چیست؟

مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال باید مراقبت های لازم صورت بگیرد تا فرد به نتایج دلخواه دست یابد و از بروز عوارض ناخواسته جلوگیری شود. اولین مراقبت های پوستی بعد از برداشتن خال تمیز نگه داشتن محل است این کار باعث می شود تا زخم ها زودتر بهبود پیدا کنند و جای خال ها زودتر از بین بروند. معمولا برای تمیز کردن جای خال از آب و یا هیدروژن پراکساید استفاده می شود. علاوه بر این ها بعد از حذف خال ها باید از کرم ها ترمیم کننده استفاده کنید و تا چند روز از لوازم ارایشی استفاده نکنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم