مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و معایب روش های ترمیم موی موقت

ترمیم موی موقت

مزایا و معایب روش های ترمیم موی موقت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ریزش مو به دلایل مشکلاتی که در زیبایی انسان به وجود می آورد می تواند بسیار نگران کننده باشد و سلامتی روحی افراد را مورد تهدید قرار دهد به همین دلیل باید در ابتدای مسیر زمانی که فرد اولین علائم ریزش مو را مشاهده میکند به درمان آن بپردازد. درمان های ریزش مو بسیار متفاوتند و با توجه به انتظاراتی که فرد دارد می توانند انتخاب شوند اما قبل از هر چیز بهتر است دلیل ریزش مو پیدا شود چون در برخی از ریزش موها فرد به راحتی با انجام چند کار ساده و استفاده ی موقت از داروها می تواند به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند اما در برخی از ریزش مو ها هم (مانند ریزش موهای ارثی) بازگشت مجدد موها به این سادگی نخواهد بود و فرد باید به فکر موهای جدید باشد. یکی از روش هایی که در این مواقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد ترمیم موی موقت است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

ترمیم موی موقت

 

ترمیم موی موقت چیست؟

ترمیم موی موقت یکی از بهترین راه ها برای بدست آوردن زیبایی است که افراد کچل و کم مو می توانند از آن استفاده کنند. این راه جایگزین مناسبی برای روش هایی مانند کاشت مو است ضمن این که هیچ عوارضی را در بر ندارد و نتیجه ی دلخواه را به بهترین شکل برای فرد به وجود می آورد. حتی نتیجه ی این روش از کاشت مو مطلوب تر خواهد بود و ظاهر زیباتری را به دنبال خواهد داشت.

در ترمیم موی موقت از موهای آماده که از الیاف طبیعی در ساخت آنها استفاده شده است بهره گرفته می شود. این موها با توجه به شرایط موهای بیمار با استفاده از روش های مختلف روی سر بیمار کاشته می شود و ظاهر طبیعی را ایجاد خواهد کرد.

 

فواید ترمیم موی موقت

ترمیم موی موقت فواید بسیاری دارد که از میان آن ها می توان به مدت زمان نتیجه بخشی که دارد اشاره کرد. بهتر است بدانید ترمیم مو در یک جلسه میتواند صورت بگیرد و بعد از آن فرد می تواند شاهد موهای جدید خود باشد.همچنین فایده ی دیگر این روش این است که عوارض روش های جراحی را نداشته و نیازی به بیهوشی نیز ندارد به همین دلیل همه ی افراد با هر محدودیتی میتوانند از آن استفاده کنند. علاوه بر تمام اینها ترمیم موی موقت هزینه پایینی نسبت به روش های دیگر دارد.

 

معایب ترمیم موی موقت

یکی از معایب ترمیم موی موقت این است که موهایی که در این روش بر روی سر کاشته می شوند حساس تر از موهای واقعی بوده به همین دلیل باید از آن ها در هنگام شستشو مراقبت کرد و کمتر برای خشک کردن مو از سشوار و … استفاده کرد. همچنین موهایی که در این روش برای بیمار به دست می آیند دائمی نبوده و بعد از مدتی نیاز است تا به صورت کلی تعویض شوند.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم