مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و عوارض تزریق ژل پاژ چیست

تزریق ژل پاژ چیست

مزایا و عوارض تزریق ژل پاژ چیست

بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود و بر جسته سازی قسمت های مختلف بدن به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند تا با استفاده از روش های گوناگونی که وجود دارد به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. از میان روش های مختلفی که وجود دارد تزریق ژل یکی از بهترین روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به برجسته سازی لب، گونه و سایر نقاط بدن پرداخت. البته در تزریق ژل باید به برخی نکات توجه داشت به همین دلیل در این مطلب به تزریق ژل پاژ خواهیم پرداخت.

 

تزریق ژل پاژ

تزریق ژل پاژ چیست؟

در حال حاضر بسیاری از متخصصان زیبایی برای برجسته سازی نقاط مختلف صورت از روش تزریق ژل استفاده میکنند چون این روش یکی از ایمن ترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در مدت یک جلسه به نتیجه رسید. بهتر است بدانید ژل هایی که در حال حاضر استفاده میشود قابل جذب است و بعد از ۶ الی ۱۲ ماه کاملا از بین خواهد رفت اما در تزریق ژل پاژ از ژل های دیگری استفاده میشود.

تزریق ژل پاژ در گذشته انجام میشود است و به علت مشکلاتی که برای بیماران به وجود می آورد در حال حاضر استفاده از آن کاملا منسوخ شده است و در کلینیک های معتبر از آن استفاده نمیشود. در این روش برای برجسته سازی قسمت های مختلف صورت از ژل دائمی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند دچار عوارض خطرناکی خواهند شد که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

 

عوارض تزریق ژل پاژ چیست؟

همانطور که گفتیم تزریق ژل پاژ غیر مجاز است و در کلینیک های معتبر به هیچ وجه از آن استفاده نمیشود. افرادی که از این روش استفاده میکنند بعد از مدت زمانی کوتاه تورم و التهاب شدید را تجربه خواهند کرد تا جایی که این تورم به نواحی دیگر صورت هم انتقال خواهد یافت. علاوه بر این استفاده از این ژل ها در اکثر موارد باعث عفونت های شدید خواهد شد که باید سریعا به درمان ان پرداخت.

 

بعد از تزریق ژل پاژ باید چه کرد؟

به علت اینکه در تزریق ژل پاژ از مواد غیر قابل جذب استفاده میشود افرادی که از این روش استفاده میکنند باید سریعا به متخصصان زیبایی مراجعه کنند تا با استفاده از روش هایی که وجود دارد ژل ها تخلیه شوند. باید به این نکته توجه داشته باشید که تخلیه ژل باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود در غیر اینصورت ممکن است به علت سفت شدن مشکلات بیشتری برای بیمار به وجود آید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم