مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و فواید اکستنشن مو چیست

فواید اکستنشن مو چیست

مزایا و فواید اکستنشن مو چیست

در حال حاضر به دلیل اینکه در مراکز زیبایی روش های زیادی برای ترمیم مو زیبا سازی موقت موها به وجود آمده است بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی موهای خود از این روش ها استفاده کنند. در میان روش های مختلفی که برای زیبایی سازی مو وجود دارد اکستنشن مو یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان به موهایی با ظاهر بسیار زیبا دست پیدا کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به فواید اکستنشن مو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

فواید اکستنشن مو

روش های اکستنشن مو

اکستنشن مو روشی است که در بسیاری از آرایشگاه ها انجام میشود و اگر سری به سالن های زیبایی بزنید حتما مشاهده خواهید کرد که بسیاری از افراد برای استفاده از این روش مراجعه کردند. این موضوع به دلیل این است که در اکثر موارد فواید اکستنشن مو بیشتر از روش های دیگری است که برای زیباسازی مو ها وجود دارد و با این روش میتوان به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

برای اکستنشن روش های مختلفی وجود دارد که اکستنشن کاران با توجه به نوع موهای بیمار و سبک های خاص به کار میگیرند. یکی از رایج ترین روش ها به این صورت است که ابتدا چسب و کراتین های مخصوص کمی بالاتر از ریشه ی موها قرار میگیرد و موهای مصنوعی روی آن قرار میگیرد اما علاوه بر این از گیره، نخ و کلیپس هم برای چسباندن موها استفاده میشود که هر کدام مزایای خاصی دارد.

 

مزایا و فواید اکستنشن مو

از میان فواید اکستنشن مو بهتر است قبل از هر چیز به سرعت دستیابی به نتیجه به وسیله ی این روش اشاره کنیم چون با استفاده از این روش میتوان در یک جلسه شاهد زیباسازی مو بود. علاوه بر این هزینه ی اکستنشن بسیار کمتر از روش های دیگر خواهد بود و در اکثر موارد عارضه ای به وجود نخواهد آورد.

 

معایب و عوارض اکستنشن مو

به طور کلی میتوان گفت که فواید اکستنشن مو بیشتر از معایب آن است چون در این روش معمولا از هیچ نوع ماده ی حساسیت زا استفاده نخواهد شد و نسبت به روش هایی که برای زیباسازی مو وجود دارد قطعا اکستنشن جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود

به طور کلی عیب اصلی این روش که در بسیاری از مقالات به آن اشاره شده است این است که اکستنشن باعث وارد شدن فشار به ریشه ی موها خواهد شد که این کار خود میتواند باعث ریزش مو و ضعیف شدن فولیکول ها شود. البته این آسیب دائمی نخواهد بود به همین دلیل استفاده ی کوتاه مدت از اکستنشن معمولا مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم