مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مضرات اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو چیست

مضرات اکستنشن مو چیست؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

اکستنشن مو از جمله عمل های زیبایی است که به دلیل سرعت بالا در انجام روش و بدون نیاز به جراحی و ایجاد درد ، طرفداری بسیاری دارد ، اما قبل از اقدام به انجام چنین عملی باید به طور کامل در مورد آن اطلاعات لازمه را کسب نمود ، در همین راستا در این مقاله ، مضرات اکستنشن مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اکستنشن مو

طی عمل اکستنشن مو با افزودن موهایی از جنس الیاف مصنوعی و یا طبیعی در لا به لایه موهای فرد، می توان به بلند کردن ، پرکردن و مش ، های لایت کردن موها اقدام کرد ، این عمل طی یک جلسه ممکن است تا ۵  ساعت نیز به طول انجامد.

اکستنشن مو


اتصال مو در روش اکستنشن مو

به منظور متصل کردن موهای ترمیمی مابین موهای طبیعی فرد می توان از روش اتصال سرد ، گرم و اتصال به روش کلیپس استفاده کرد .

اتصال سرد : در این نوع اتصال ، از چسب های مخصوص کراتینی بی رنگ جهت اتصال موهای مصنوعی به ریشه ی موهای طبیعی فرد استفاده می شود که در روش دیگری از این نوع اتصال ، به جای چسب از حلقه های فلزی جهت اضافه کردن موها به ریشه مو استفاده می گردد .

اتصال گرم : در این نوع اتصال از پنس گرم شده ای جهت چسپاندن کراتین موی اضافه به موی اصلی استفاده می گردد .

اتصال کلیپسی : در این نوع اتصال ، موهای ترمیمی روی یک گیره یا کلیپس متصل بوده و آن را به راحتی می توان به موها وصل نمود و مجددا جدا کرد .

مضرات اکستنشن مو

چنانچه عمل اکستنشن مو توسط متخصص ماهر و باتجربه با استفاده از الیاف باکیفیت و چسب های مخصوص استاندارد به روش صحیح و اصولی انجام شود ، آسیب چندانی به ریشه ی موها در اثر فشار وارده به موها ، نخواهد رسید اما انجام این عمل به روش نادرست توسط افراد غیرمتخصص ، باعث سردرد ، عدم خواب راحت و از همه بدتر ، سبب عارضه ی ریزش مو در فرد خواهد شد زیرا موهای اضافه شده سبب وارد شدن فشار زیادی به ریشه ی موها خواهند شد ، از این رو در افراد دارای موهای نازک و کم پشت ، نباید بیش از ۳ ماه، اکستنشن مو را نگه داشت ، همچنین بهتر است جهت انجام اکستنشن مو ، مدتی به موها استراحت داد و از اکستنشن  متوالی نباید استفاده کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم