مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مضرات و عوارض بوتاکس مو چیست؟

بوتاکس مو چیست

مضرات و عوارض بوتاکس مو چیست؟

[تعداد: 2   میانگین: 2/5]

افرادی که به دلیل استفاده بیش از حد از سشوار و حالت دهنده های حرارتی، رنگ کردن مو با دکلره و استفاده از مواد شیمیایی در موها جهت حالت دهی دچار سوختگی و آسیب ساقه مو می شوند همواره به دنبال روشی جهت بازیابی و بازسازی موهای خود هستند تا سلامت از دست رفته موها را به آنها بازگردانند که بوتاکس مو یکی از بهترین روش های تقویت موهای آسیب دیده می باشد .

بوتاکس مو

بوتاکس مو یک درمان بازسازی کننده عمیق ساقه موهای آسیب دیده می باشد که موی سوخته و تضعیف شده را به موی سالم و براق و درخشان تبدیل می نماید، در روش بوتاکس مو جهت آبرسانی و ترمیم ساقه موها از تزریق انواع ویتامین ها، آنتی اکسیدان ، پروتئین و کلاژن از طریق تزریق آمپول های مخصوص به ساقه موها استفاده می شود و پس از آن جهت تاثیر گذاری بهتر موها در معرض کلاه حرارتی و بخار داغ قرار می گیرند تا مواد تزریق شده در عمق موها نفوذ نماید.

بوتاکس مو


افراد کاندید استفاده از بوتاکس مو

تمام افرادی که دچار شکنندگی مو، آسیب و سوختگی ناشی از دکلره کردن موها شده اند، افرادی که دچار موخره شده اند و افرادی موی مجعد و فری دارند جهت درمان مشکلات موی خود می توانند از بوتاکس مو استفاده نمایند و بوتاکس کردن موها کمی موها را صاف می نماید اما حالت اصلی موها را از بین نخواهد برد و این افراد به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی در بوتاکس مو جهت تقویت موهای خود نتیجه مطلوبی را کسب خواهند کرد.

عوارض بوتاکس مو

در بوتاکس مو به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی در تقویت موها فرد دچار عوارض چندانی نخواهد شد مگر آنکه مواد بوتاکس با پوست سر وی برخورد داشته باشد و موجب افزایش چربی پوست سرو باعث واکنش آلرژی پوست گردد در غیر این صورت تمام افرادی که از روش بوتاکس مو جهت بازسازی موهای آسیب دیده خود استفاده می نمایند از به کارگیری تین روش به جای استفاده از روش هایی مانند کراتینه کردن موها که باعث افزایش مشکلات مو می گیرد رضایت بیشتری خواهند داشت و بوتاکس مو باعث برگشت زیبایی و لطافت و درخشندگی به موها می گردد و اثرات این روش درمانی به طور معمول حدود ۶ ماه روی موها باقی می ماند و پس از آن باید روش بوتاکس مو دوباره تکرار شود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم