مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی راههای آب كردن شكم و پهلو

روش های آب كردن شكم و پهلو

معرفی راههای آب كردن شكم و پهلو

امروزه به دلیل اینکه بسیاری از مردم به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهند اکثر افراد به دنبال روش هایی میگردند که بتوانند با استفاده از آن به اندامی متناسب دست پیدا کنند. به دلیل اینکه در اکثر موارد تجمع چربی در نقاط شکم و پهلو بیشتر اتفاق می افتد خیلی ها تمام تلاش خود را به کار میگیرند تا به راههای آب كردن شكم و پهلو بپردازند اما متاسفانه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش هایی برای لاغر کردن شکم و پهلو بپردازیم.

 

آب كردن شكم و پهلو

بهترین راههای آب كردن شكم و پهلو

بهترین راههای آب كردن شكم و پهلو روش هایی خواهند بود که کمترین عوارض را به دنبال داشته باشند به همین دلیل همیشه توصیه میشود برای لاغری قسمت های مختلف بدن از روش های طبیعی استفاده کنید. با استفاده از روش های طبیعی میتوانید این اطمینان را داشته باشید که کمترین دچار عوارض مختلف خواهید شد و به نتایج مناسب تری دست پیدا خواهید کرد.

علاوه بر این افرادی که از روش های طبیعی استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که تا مدت ها دچار بازگشت چاقی نمیشوند. متاسفانه یکی از بدی های روش های پیکرتراشی که برای لاغری استفاده میشود این است که این روش ها باعث میشود تا فرد در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد بازگشت چاقی و چربی ها باشید که در روش های طبیعی معمولا این گونه نیست.

برای آب کردن شکم از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید

یکی از بهترین راههای آب كردن شكم و پهلو این است که از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید. استفاده از رژیم غذایی سالم و کم کاری باعث میشود تا به نتایجی دائمی دست پیدا کنید و سلامت عمومی بدنتان هم افزایش پیدا کند. برای تهیه رژیم غذایی مناسب بهتر است به متخصصان تغذیه مراجعه فرمایید.

بهترین رژیم غذایی رژیمی خواهد بود که کالری کمی داشته باشد و در آن ویتامین ها و عناصر ضروری بدن یافت شود. به همین دلیل در رژیم های غذایی سالم برای کاهش چربی های شکم و پهلو خبر از قند و شکر، فست فود ها و غذاهای سرخ کردنی نخواهد بود.

 

حرکات ورزشی شکم را امتحان کنید

در میان راههای آب كردن شكم و پهلو استفاده از حرکات ورزشی گزینه ی مناسبی خواهد بود چون با استفاده از آن ها میتوانید در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به اندام مورد نظر خود دست پیدا کنید. حرکات ورزشی پلانک، دراز نشست و اسکوات از بهترین حرکاتی هستند که میتوان برای لاغری شکم و پهلو از ان استفاده نمود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم