مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی روش های کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

معرفی روش های کاشت ابروی طبیعی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در میان روش هایی که برای رفع کم پشتی ابرو وجود دارند شاید نتیجه ی هیچ روشی مانند کاشت ابروی طبیعی نباشد. همین موضوع باعث شده تا امروزه متقاضیان کاشت ابرو تا حد زیادی افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده کنند. در گذشته اکثر مردم برای رفع کچلی و کم پشتی ابرو از روش هایی مانند تاتو استفاده میکردند که متاسفانه استفاده از این روش علاوه بر ظاهر غیر طبیعی که به وجود می آورد باعث میشد تا فرد به عوارض مختلفی دچار شود که به راحتی قابل درمان نیست اما کاشت ابرو باعث شده تا بتوان به بهترین نتایج ممکن دست یافت بدون این که فرد به عارضه ای مبتلا شود و یا خطری بیمار را تهدید کند. روش های کاشت ابرو طبیعی کاملا متفاوتند و متخصصان با توجه به شرایط بیمار یکی از روش ها را انتخاب میکنند.

کاشت ابروی طبیعی

روش های کاشت ابروی طبیعی برای چه افرادی مناسب است؟

به صورت کلی روش های کاشت ابروی طبیعی میتوانند برای تمامی افراد که دچار کچلی ابرو و یا کم پشتی آن شده اند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشند. اما این روش بیشتر توسط افرادی باید استفاده شود که ابروهایشان به صورت دائمی دچار ریزش شده است و با هیچ روش دیگر امکان رشد ابروها وجود ندارد. مثلا افرادی که به علت تصادف و یا سوختگی قسمتی از ابروهایشان به صورت دائمی ریخته است میتوانند از کاشت ابرو استفاده کنند. در این مواقع کاشت ابرو تنها روشی خواهد بود که این افراد میتوانند با استفاده از آن به نتیجه ی دلخواه دست یابند.

بهترین روش های کاشت ابروی طبیعی چیست؟

از میان روش های پیوند ابرو روش هایی مناسب خواهند بود که با استفاده از آن کمترین عارضه برای بیمار به وجود آید. از میان روش های موجود که در حال حاضر وجود دارد میتوان sut را به عنوان کم عارضه ترین روش معرفی کرد. اما در بسیاری از مواقع به علت شرایط خاصی که بیماران دارند ممکن است متخصصان نتوانند از این روش ها استفاده کنند چون در کاشت ابر به روش sut و … از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود و متخصصان در کاشت ابرو محدودیت هایی خواهند داشت.

عوارض روش های کاشت ابروی طبیعی چیست؟

روش های کاشت ابروی طبیعی نوعی عمل زیبایی به شمار میروند و در آن ممکن است جراحی و … وجود داشته باشد به همین دلیل نمیتوان آن را کاملا بی عارضه دانست. اما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که کاشت ابروی طبیعی روشی کاملا ایمن است و عارضه ی خطرناکی در انتظارتان نخواهد بود. پس از کاشت ابرو ممکن است برخی از افراد عفونت در محل کاشت را تجربه کنند یا شاهد قرمزی،تورم، التهاب و یا حتی ریزش ابروهای کاشته شده باشند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم