مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

نقاهت بعد از کاشت ابرو

پیوند ابرو

نقاهت بعد از کاشت ابرو

کسانی که دچار ریزش ابرو شدند معمولا راه های مختلفی را امتحان می کنند. روش های خانگی برای درمان ریزش ابرو در فقط در بعضی از موارد می تواند موثر باشد البته که عوارض کمتری نسبت به سایر روش ها دارد ولی درمان قطعی محسوب نمی شود. برای درمان قطعی ریزش ابرو می توان از روش کاشت ابرو استفاده کرد. نقاهت بعد از کاشت ابرو یکی از مهم ترین سوالاتی است که متقاضیان کاشت ابرو می پرسند.

نقاهت بعد از کاشت ابرو

متاسفانه در سال های اخیرا کاشت ابرو در بسیاری از مراکز زیبایی توسط اشخاص متفرقه انجام می شود. به دلیل تبلیغات گسترده در خصوص کاشت ابرو و قیمت های پایین بیشتر متقاضیان کاشت ابرو به این مراکز مراجعه می کنند. با بررسی های انجام شده دیده شده ۹۹% کسانی که در مراکز غیر تخصصی، پیوند ابرو طبیعی انجام می دهند به دلیل آسیب های وارد شده به پوست صورت و ابرو به شدت ناراضی هستند.

عفونت یکی از رایج ترین عوارضیست که افراد بعد از انجام پیوند ابرو دچار آن می شوند. اگر تجهیزاتی که برای کاشت ابرو استفاده می شوند استریل نشده باشند شخص بعد از کاشت ابرو دچار عفونت شدید در ابروها می شود. تمامی موارد گفته باعث طولانی شدن دوره نقاهت پس از کاشت ابرو می شود.

 

دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو

اگر توصیه ها و نکات ذکر شده رعایت شود مدت زمان نقاهت بعد از کاشت ابرو طبیعی کوتاه خواهد بود. کسانی که کاشت ابرو انجام داده اند پس از ۳ روز می توانند کارهای معمول روزانه را انجام دهند. البته اگر کار و یا ورزش سنگین انجام می دهید آنرا حداقل به یک هفته به تاخیر اندازید چون ممکن است به ابروها کاشته شده صدمه وارد کند.

کاشت ابرو طبیعی

مزایای کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو

درمان قطعی ریزش ابرو
طبیعی بودن حالت ابروها
قیمت مناسب کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها درمانی
دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها پایین تر می باشد.

 

عوارض کاشت ابرو طبیعی

تراکم کم موهای کاشته شده.
تورم و ورم در صورت و زیر چشم.
گاهی از مواقع خونریزی مشاهده می شود.
در برخی از موارد متقاضی کاشت ابرو نیازمند جراحی می باشد.
در بعضی از موارد از بیهوشی برای کاشت ابرو استفاده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم