مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی صورت چیست؟

در گذشته بسیاری از افراد مجبور بودند برای افزایش زیبایی خود از روش های تهاجمی و جراحی استفاده کنند به همین دلیل در بسیاری از مواقع افرادی که از این روش ها استفاده میکرده اند دچار عوارض مختلف میشدند اما خوشبختانه در حال حاضر با استفاده از روش هایی که وجود دارد میتوان بدون هیچگونه عارضه به جوانسازی و افزایش زیبایی پرداخت. هایفوتراپی صورت یکی از روش های جوانسازی است که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی صورت

امروزه روش های زیادی برای جوانسازی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان بدون هیچگونه عارضه شاهد رفع چین و چروک و آسیب های مختلف پوست بود. به علت این که هر کدام از روش ها معایب و مزایای خاصی دارند متخصصان باید قبل از انتخاب روش به بررسی روش های مختلف بپردازند. در میان روش های مختلفی که امروزه وجود دارد هایفوتراپی صورت یکی از بهترین روش های جوانسازی است.

افرادی که قصد دارند بدون جراحی شاهد جوانسازی پوست صورت باشند میتوانند از روش هایفوتراپی صورت  استفاده کنند. این روش در یک جلسه ی یک ساعته انجام میشود و فرد میتواند بعد از انجام هایفوتراپی به کارهای روزمره خود بپردازد.معمولا استفاده از دستگاه هایفوتراپی در مواردی استفاده میشود که شدت چروک های پوستی در حد نرمال باشد.

 

متقاضیان هایفوتراپی صورت

متقاضیان هایفوتراپی صورت افرادی هستند که در صورتشان چین و چروک های ریز وجود داشته باشد به همین دلیل باید به این نکته توجه داشته  باشید که با استفاده از این روش به هیچ وجه نمیتوان افتادگی صورت و چروک های عمیق را درمان کرد بنابراین افرادی که قصد دارند به رفع چین و چروک های عمیق بپردازند بهتر است از همان ابتدا به امتحان روش های موثر جراحی و لیفت صورت بپردازند.

 

مزایای هایفوتراپی صورت

به طور کلی هایفوتراپی صورت نسبت به روش های مشابه مزایای فوق العاده و بی شماری دارد که شاید نتوان در یک مطلب به آن اشاره کرد.هایفوتراپی صورت از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان حداقل تا ماه ها این اطمینان را داشت که چین و چروک ها باز نخواهند گشت و معمولا افرادی که به مراقبت های لازم از پوست بپردازند شاهد بازگشت چین و چروک نخواهند بود.

این روش کاملا بی خطر است و در مدت زمانی بسیار کوتاه انجام میشود ضمن اینکه بیمار میتواند بعد از عمل بلافاصله به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازد.علاوه بر این هزینه ی هایفوتراپی در مقایسه با روش های جراحی بسیار کمتر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم