مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه تزریق چربی به لب چقدر می باشد

هزینه تزریق چربی به لب چقدر می باشد

معمولا افزایش سن یکی از مهمترین عوامل در کاهش زیبایی است که بسیاری از افراد به علت آن زیبایی خود را از دست میدهند اما خوشبختانه در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد جلوی کاهش سریع زیبایی را گرفت. تزریق چربی به لب یا سایر نقاط صورت یکی از بهترین کارهایی است که میتوان برای انجام جوانسازی انجام داد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به هزینه تزریق چربی به لب بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

هزینه تزریق چربی به لب

 روش های تزریق چربی به لب

تزریق ژل به لب به علت مزایای فوق العاده ای که به دنبال دارد متقاضیان بسیاری زیادی پیدا کرده است به طوری که بسیاری از بیماران ترجیح میدهند برای افزایش حجم لب های خود از این روش ها استفاده کنند. هزینه تزریق چربی به لب یکی از مواردی است که شاید باعث شده تا بسیاری از بیماران به جای استفاده از روش های جراحی که عوارض زیادی دارند به سراغ این روش بیایند.

برای تزریق چربی متخصصان میتوانند از نقاط مختلف بدن به استخراج چربی ها بپردازند به همین دلیل اکثر بیماران شرایط کافی برای استفاده از روش های تزریق چربی را خواهند داشت. ماندگاری این روش بین ۴ الی ۶ ماه است اما در برخی موارد با توجه به شرایط بیمار میتوان حتی تا یک سال هم شاهد باقی ماندن نتایجی که به وجود آمده بود.

 

هزینه تزریق چربی به لب

بسیاری از افراد به علت هزینه تزریق چربی به لب تصمیم میگیرند از این روش استفاده کنند چون به طور کلی هزینه ی تزریق چربی تا چند برابر کمتر از روش های دیگر مانند پروتز لب است.

یکی از نکاتی که برای تزریق چربی باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما به کلینیک های معتبر مراجعه کنید چون مراجعه به مراکز غیر مجاز عوارض زیادی را برای بیمار به دنبال خواهد داشت اما متاسفانه به پایین بودن هزینه تزریق چربی به لب برخی افراد ترجیح میدهند به مراکز غیر مجاز مراجعه نمایند.

 

مزایای فوق العاده ی تزریق چربی

تزریق چربی مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل در بسیاری از مواقع روش های دیگر قابل مقایسه با این روش نخواهند بود. بهتر است بدانید این روش جزء معدود روش هایی است که برای انجام آن نیاز به بستری نخواهد بود و به صورت سرپایی انجام میشود. نتایجی که بعد از تزریق چربی به وجود می آید کاملا طبیعی خواهد بود ضمن اینکه هزینه تزریق چربی به لب نسبت به روش های دیگر مناسب است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم