مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه جراحی خط اخم چقدر می شود؟

خط اخم

هزینه جراحی خط اخم چقدر می شود؟

در سالهای اخیر استفاده از عمل های زیبایی افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است چون بسیاری از افراد با اثراتی که این روش ها بر روی روحیه دارند آشنا شده اند. بهتر است بدانید افراد زیادی وجود دارند که برای رفع نواقص زیبایی خود مجبورند از روش های تهاجمی جراحی استفاده کنند چون استفاده از روش های دیگر مانند لیزر در بسیاری از مواقع نتیجه نمیدهد. جراحی خط اخم یکی از روش های جوانسازی است که متقاضیان آن دائما در حال افزایش است به همین دلیل در ادامه به مزایا، روش و هزینه جراحی خط اخم خواهیم پرداخت.

 

هزینه جراحی خط اخم

جراحی زیبایی خط اخم

امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان به افزایش زیبایی پرداخت. از میان روش های مختلف روش های جراحی از بهترین و موثرترین روش هایی هستند که با استفاده از آن بیمار میتواند در یک جلسه به نتایج دلخواه دست پیدا کند. جراحی زیبایی خط اخم جزء روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است.

این عمل برای افرادی مناسب است که نمیتوانند با استفاده از روش های غیر تهاجمی مانند لیزر، کلاژن تراپی و … به حذف چروک هایی که در پیشانی به وجود آمده است بپردازند. در این روش متخصصان با استفاده از روش های جراحی قسمتی از بافت پیشانی را حذف میکنند که به دلیل پیچیدگی هایی که این عمل دارد هزینه جراحی خط اخم  بیشتر از روش های دیگر خواهد بود.

 

هزینه جراحی خط اخم

برای محاسبه ی هزینه جراحی خط اخم باید شرایط بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد چون میزان چین و چروک هایی که در پیشانی وجود دارد تا حد زیادی بر هزینه ی این عمل تاثیر خواهد داشت. البته باید توجه داشته باشید که تجربه ی متخصصان زیبایی هم تاثیر زیادی در هزینه جراحی خط اخم دارد به طوری ک متخصصان تازه کار هزینه ای به مراتب کمتر دریافت خواهند کرد.

برای جراحی خط اخم بهتر است حتما به کلینیک های معتبر و مجاز مراجعه کنید چون مراجعه به کلینیک های غیر معتبر قطعا مشکلات زیادی را برای بیمار به وجود خواهد آورد.

 

مزایای جراحی خط اخم

هزینه جراحی خط اخم بیشتر از روش های دیگر است اما این روش به طور کلی مزایای فوق العاده ای نسبت به روش های دیگر دارد. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که با استفاده از آن میتوان به نتایج دائمی دست یافت و افرادی که از این روش استفاده میکنند تا سالها شاهد بازگشت چین و چروک در پیشانی نخواهند بود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم