مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه جراحی شکم چقدر می باشد؟

هزینه جراحی شکم چقدر می باشد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

شکم از جمله نواحی بدن است که صاف و هموار بودن آن ، سبب زیبایی و تناسب اندام فرد خواهد شد و از آنجا که تجمع چربی در این ناحیه بیشتر از سایر نواحی بدن است ، افرادی بسیاری تمایل دارند که در کوتاهترین زمان ممکن و به راحتی چربی های این را را از بین ببرند ، در همین راستا در این مقاله، هزینه جراحی شکم به عنوان یکی از عمل های زیبایی حذف چربی های انباشته شده ی این ناحیه، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

جراحی شکم

در جراحی زیبایی شکم ( آبدومینوپلاستی ) با ایجاد یک برش در زیر شکم که بزرگتر از برش سزارین نیز می باشد و به شکل سراسری است ، پوست و چربی اضافی زیر ناف برداشته می شود و جدار شکم نیز محکم و سفت می گردد.

جراحی زیبایی شکم برای افرادی مناسب است که از مقدار زیادی رسوب چربی با پوست شل در ناحیه ی شکم، مخصوصا بعد از بارداری های متوالی ، رنج برده و ناراحت هستند .چنانچه خانمی قصد بارداری در آینده را دارد ، باید این عمل زیبایی را به زمان بعد از زایمان موکل کند.

هزینه جراحی شکم


نتایج جراحی شکم

پس از جراحی شکم به شکل چشمگیری چربی ها برداشته و شکم صاف و یکدست می گردد که در این میان پوشیدن گن مخصوص در دستیابی به نتایج مطلوب از این عمل جراحی بسیار موثر خواهد بود ، اما یک برش سراسری در زیر شکم باقی خواهد ماند که توسط لباس زیر ، به خوبی استتار می گردد.

مهارت و تجربه ی پزشک جراح پلاستیک و تیم تخصصی او ، در کسب نتیجه ی موفق از عمل بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه جراحی شکم

هزینه جراحی شکم در یک آقا یا خانم ، با توجه به میزان چربی های رسوب کرده ، مهارت پزشک جراح ، موقعیت کلینیک زیبایی، هزینه های جانبی کلینیک ، ویزیت های قبل و بعد و هزینه ی داروها تعیین می شود ، لذا افراد مختلف جهت انجام این عمل زیبایی ، هزینه ی خاص خود را دارند.

انجام این عمل زیبایی ، بدون بازگشت هزینه ی انجام شده خواهد بود ، زیرا این عمل به دلیل غیر ضروری و زیبایی بودن آن، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم