مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه جراحی پلاستیک صورت در بهترین کلینیک تهران

جراحی پلاستیک صورت

هزینه جراحی پلاستیک صورت در بهترین کلینیک تهران

کسانی که تمایل به انجام هر گونه جراحی پلاستیک و تغییر در صورتشان را دارند، به دنبال بهترین پزشکان و بهترین کلینیک های زیبایی هستند و در عین حال که در مورد شناسایی بهترین کلینیک و بهترین پزشک تحقیق می کنند، در مورد هزینه ی جراحی های پیش رو نیز کنجکاو هستند. در این مطلب به هزینه جراحی پلاستیک صورت در بهترین کلینیک ها می پردازیم.

آشنایی با جراحی های پلاستیک صورت

جراحی های مختلفی در دسته ی  جراحی های پلاستیک صورت قرار می گیرند. انجام اعمال زیبایی صورت از قبیل جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک ها، گونه گذاری با جراحی و … همچنین انجام جراحی های ترمیمی و بازسازی صورت از قبیل باز سازی صورت بعد از سوانح، بر طرف کردن عیوب مادرزادی و … جراحی هایی هستند که همگی به عنوان جراحی های پلاستیک صورت شناخته می شوند.

هزینه جراحی پلاستیک

عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پلاستیک صورت

همانگونه که می دانید هزینه جراحی زیبایی هر عضو صورت محدوده قیمتی خاص خود را دارد. هزینه و دستمزد پزشک جراح  جزء مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی است.  امکانات مورد استفاده در جراحی، تخصص تیم پزشکی همراه با جراح نیز از دیگر عواملی هستند که در تعیین هزینه جراحی پلاستیک تاثیر مستقیمی داشته و هرچه امکانات بیشتر و تیم پزشکی متخصص تر باشد و به عبارتی کلینیک یا درمانگاه مجهز تر باشد مسلما هزینه جراحی بیشتر خواهد شد، اما به خاطر داشته باشید همان گونه که عوامل ذکر شده در بالا رفتن هزینه جراحی موثرند، در بالا بردن کیفیت جراحی نیز اثر گذار هستند و کلینیک هایی که تیم پزشکی متخصص تر و دستگاه های پیشرفته تری داشته باشند جزء بهترین کلینیک ها محسوب می شوند.

رابطه هزینه جراحی پلاستیک صورت و موقعیت جغرافیایی کلینیک

با توجه به آنچه که تا به حال گفته شد، می بینیم که هزینه ی این گونه جراحی ها تابعی از دستمزد جراح و هزینه های کلینیک محل جراحی است. هزینه های کلینیک عبارتند از هزینه افراد مشغول به کار در کلینیک،  هزینه لوازم و دستگاه های موجود در کلینیک و هزینه  موقعیت جغرافیایی کلینیک.  موقعیت جغرافیایی کلینیک ها خصوصا در شهر های بزرگی مانند تهران به دلیل بالا بودن بهای ملک و نرخ اجاره ها، جز هزینه هایی است که در تعیین هزینه جراحی پلاستیک صورت، نمی توان از آن چشم پوشی کرد. بنا براین کسانی که تمایل دارند جراحی پلاستیک صورت خود را با بهترین کیفیت و در بهترین کلینیک تهران انجام دهند، بایستی نکات گفته شده را در نظر داشته باشند و بدانند که هزینه ای که آن ها متقبل می شود بابت چه مواردی است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم