مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه لیپوماتیک شکم چقدر می باشد؟

لیپوماتیک شکم چیست

هزینه لیپوماتیک شکم چقدر می باشد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

چربی انباشته شده در ناحیه ی شکم از جمله چربی های موضعی است که مقاومت زیادی در برابر ورزش و رژیم غذایی دارد و از آنجا که رفع چربی های این ناحیه از بدن در ایجاد تناسب اندام فرد بسیار موثر می باشد ، روش های رفع سریع چربی شکم از طریق روش هایی نظیر ؛ لیپوماتیک بسیار موثر خواهد بود ، از این رو در این مقاله هزینه لیپوماتیک شکم مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیپوماتیک شکم


روش لیپوماتیک شکم

به منظور تخلیه ی چربی های شکم به روش لیپوماتیک ، تحت بیحسی موضعی ، تعدادی سوراخ بسیار ریز جهت عبور لوله ی مخصوصی به نام کانولا بر روی پوست شکم ایجاد می شود ، با عبور این لوله و برخورد آن به چربی های انباشته شده ، در اثر حرکت لرزشی و ارتعاشی لوله کانولا، پیوند چربی ها شکسته و باعث جداسازی آنها از بافت های بدن می گردد که در نتیجه این چربی ها توسط مکش دستگاه، از شکم توسط کانولا تخلیه خواهند شد.

استفاده از گن مخصوص شکم به مدت یک ماه در زمان های توصیه شده توسط پزشک معالج، پس از انجام عمل در صاف و هموار شدن شکم بسیار موثر خواهد بود و باعث زیباتر شدن نتایج لاغری شکم می گردد .

نتایج لیپوماتیک شکم

پس از انجام روش لیپوماتیک ، نتایج حاصل از رفع چربی شکم مشخص خواهد بود، در واقع در این روش بدون نیاز به جراحی و بخیه کردن ، فرد از شکمی صاف و عاری از هرگونه چربی اضافه برخوردار خواهد شد که تناسب اندام حاصل از این روش، رضایت بالای افراد را به همراه خواهد داشت .

هزینه لیپوماتیک شکم

هزینه ی انجام عمل زیبایی لیپوماتیک شکم با توجه به میزان و عمق چربی های شکم ، دستمزد پزشک متخصص و هزینه های مرکز زیبایی تعیین می شود که در این مورد نمی توان از بیمه های درمانی جهت پرداخت هزینه ی عمل استفاده کرد ، زیرا لاغری شکم به روش لیپوماتیک از جمله عمل های زیبایی غیرضرروری است که تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد و فرد بایر از جیب خود هزینه نماید .

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم