مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه و قیمت لیفت سانترال لب چقدر می باشد

لیفت سانترال لب

هزینه و قیمت لیفت سانترال لب چقدر می باشد

سانترال لب یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال مراکزی معتبری هستند که بتوانند در آن به استفاده از این روش بپردازند. البته در کنار این اکثر افراد به قیمت این روش هم توجه زیادی دارند چون به علت اینکه در آن از جراحی استفاده میشود از سایر روش های زیبا سازی لب گران تر خواهد بود. در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به قیمت لیفت سانترال لب بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

قیمت لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

با توجه به اینکه لب ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن به افزایش زیبایی لب ها بپردازند. بهتر است بدانید از میان روش های مختلفی که وجود دارد لیفت سانترال لب یکی از بهترین روش هاست چون با استفاده از آن میتوان تغییرات قابل توجهی را در لب ها ایجاد کرد. البته باید بدانید که قیمت لیفت سانترال لب بیشتر از سایر روش هاست.

در این روش متخصصان با ایجاد برش هایی ظریف در زیر بینی و بالا کشیدن بافت های زیرین به برجسته کردن قسمت های میان لب میپردازند که این کار علاوه بر برجسته سازی باعث میشود تا چروک های سطحی و عمیق بین بینی و لب هم برطرف شود. برش ها تا جایی که امکان دارد در نزدیکی بینی و حتی در زیر سوراخ های آن ایجاد خواهد شد تا باعث کاهش زیبایی بیمار نشود.

 

قیمت لیفت سانترال لب

قیمت لیفت سانترال لب در کلینیک های مختلف کاملا تفاوت خواهد داشت چون مراکز زیبایی با توجه به سطح خدماتی که ارائه میدهند به محاسبه ی قیمت میپردازند که در این مورد عوامل زیادی تاثیر گذار خواهند بود.

بهتر است بدانید هزینه این روش معمولا با توجه به میزان تخصص متخصصانی که در مرکز مورد نظر مشغول به فعالیت هستند محاسبه خواهد شد اما علاوه بر این شرایط بیمار و حتی محل کلینیک هم تاثیر زیادی در قیمت لیفت سانترال لب خواهد داشت.

 

مزایای لیفت سانترال لب

قیمت لیفت سانترال لب از روش های مشابه تا حد زیادی بیشتر خواهد بود اما بهتر است بدانید استفاده از این روش مزایای فوق العاده ای به دنبال دارد. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که میتوان تغییرات قابل توجهی را در لب ها ایجاد کرد و در همه ی موارد بیماران میتوانند از نتیجه ای که به وجود می آید اطمینان داشته باشند ضمن این که این روش کاملا ایمن است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم