مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه پروتز سینه چقدر می باشد

پروتز سینه چیست

هزینه پروتز سینه چقدر می باشد

امروزه عمل های زیبایی بسیار متنوع شده اند و بسیاری از افراد برای زیبا سازی قسمت های مختلف بدن خود از این روش ها استفاده میکنند.این موضوع به این دلیل است که مردم به عمل های زیبایی خوش بینی تر شده اند و تصوراتی که از قبل در مورد عوارض وحشتناک عمل های زیبای داشته را کنار گذاشته اند.البته استفاده از عمل های زیبایی قطعا عوارضی را خواهد داشت اما در اکثر موارد مشکل خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آمد.پروتز سینه یکی از عمل های زیبایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی را پیدا کرده است و بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی و تناسب اندام خود از این روش استفاده می کنند. برای استفاده از این روش باید توجه داشته باشید که به بهترین متخصصی که سراغ دارید مراجعه کنید.در ادامه به عوارض،عوارض و هزینه پروتز سینه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

پروتز سینه

پروتز سینه چیست؟

امروزه روش های مختلفی برای دستیابی به تناسب اندام وجود دارد که در کمترین زمان ممکن میتواند فرد را به نتیجه ی دلخواه برساند.یکی از بهترین روش هایی که خانم ها میتوانند برای اینکار مورد استفاده قرار دهند استفاده از پروتز سینه است.در این روش متخصصان از ماده ی پرکننده ای به نام سیلیکون برای افزایش حجم سینه ها استفاده میکنند.این روش معمولا عوارض خطرناکی را به دنبال نخواهد داشت و توسط سازمان غذا و دارو امریکا به تایید رسیده است. هزینه پروتز سینه نسبت به روش های دیگر معمولا بیشتر است.

 

عوارض پروتز سینه چیست؟

برای اینکه عواض پروتز کاهش پیدا کند باید تا جایی که امکان دارد به جای توجه به هزینه پروتز سینه به تجربه ی متخصصان توجه داشته باشید چون در غیر اینصورت ممکن است نتیجه ی عمل چندان مطلوب نباشد.از میان عوارض مختلف پروتز سینه میتوان به افتادگی پستان،موج دار شدن سینه،خونریزی و عفونت اشاره کرد. البته درصد بسیار زیاد از افرادی که از این روش استفاده میکنند به هیچ وجه دچار عوارض این روش نخواهند شد.

 

هزینه پروتز سینه چقدر است؟

هزینه پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از میان آن ها میتوان به شرایط بیمار اشاره کرد.علاوه بر این باید توجه داشته باشید که دستمزد متخصصان با تجربه قطعا بیشتر از سایر متخصصان است و حتی محلی که کلینیک در آن واقع شده نیز میتواند تاثیر زیادی را در هزینه پروتز سینه داشته باشد به همین دلیل برای اطلاع دقیق از هزینه ی این روش بهتر است به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم