مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه پیوند ابرو چقدر است

قیمت پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو چقدر است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

اگر به دنبال روشی موثر برای افزایش رشد و تراکم ابروهای خود هستید بهتر است بدانید در حال حاضر با توجه به پیشرفت های سریعی که در روش های کاشت ابرو به وجود آمده است، این روش ها بهترین گزینه برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه خواهد بود. اما متاسفانه هزینه پیوند ابرو بیشتر از روش های دیگر است به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از این روش ها استفاده کنید باید به فکر کنار گذاشتن بودجه ی کافی باشید. در ادامه به هزینه ی کاشت ابرو خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

 

هزینه پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد تا جایی که ممکن است به علت این مورد نتوانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند. در صورتی که شما هم قصد دارید از هزینه ی دقیق کاشت ابرو اطلاع پیدا کنید باید این نکته را بدانید که هزینه ی این روش در مراکز مختلف کاملا متفاوت می باشد به همین دلیل باید اطلاع از آن حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

بهتر است این نکته را هم بدانید که هزینه پیوند ابرو به میزان کچلی و ریزش ابروها هم بستگی دارد بنابراین بدون این که به مراکز کاشت ابرو مراجعه کنید نمی توانید از آن اطلاع یابید. متاسفانه هزینه ی روش های کاشت ابرو تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد به همین دلیل باید به صورت آزاد هزینه ی آن را پرداخت کنید اما خوشبختانه برخی کلینیک ها به صورت اقساطی کاشت ابرو را انجام می دهند.

 

مزایای پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو نسبت به سایر روش های مشابه قطعا تا چند برابر بیشتر است اما باید به این نکته توجه داشته باشید که روش های کاشت ابرو جزء تنها روش های دائمی برای افزایش تراکم ابروها به شمار می روند به همین دلیل استفاده از این روش در بلند مدت قطعا به صرفه تر خواهد بود.

علاوه بر این کاشت ابرو شاید بهترین روش برای دستیابی به طبیعی ترین ظاهر برای ابروها باشد چون استفاده از روش های دیگر در اکثر موارد باعث به وجود آمدن ظاهری غیر طبیعی برای ابرو ها میشود.

معایب پیوند ابرو

روش های پیوند ابرو برای همه ی افراد مناسب نمی باشند چون برای استفاده از آن شرایط خاصی وجود دارد. پیوند ابرو برای افرادی که دچار بیماری های خاص هستند امکان پذیر نمی باشد علاوه بر این افرادی که به علت بیماری آلوپسی دچار ریزش ابرو شده اند هم نمیتوانند از آن استفاده کنند. ضمن این که هزینه پیوند ابرو بیشتر از روش های مشابه است و همین باعث می شود برخی افراد نتوانند از آن استفاده کنند.

منبع: کلینیک کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم