مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه کاشت ریش و سبیل چقدر می باشد؟

کاشت ریش

هزینه کاشت ریش و سبیل چقدر می باشد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

از آنجا که در اثر برخی سوانح رانندگی ، سوختگی ، انجام جراحی ، بروز برخی بیماری ها و … ممکن است فرد بخشی از ریش و سبیل خود را از دست بدهد و با اینکه به طور ژنتیکی ریش و سبیل کم پشتی داشته باشد ، می توان با عمل پیوند مو ، نواقص این نواحی را برطرف نمود، از این رو در این مقاله هزینه کاشت ریش و سبیل برای متقاضیان این عمل زیبایی ، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت ریش و سبیل


عمل کاشت ریش و سبیل

جهت ترمیم ریش و سبیل ، از فولیکول های کنار گوش و یا پشت سر فرد استفاده می شود که موهای کنار گوش هماهنگی بیشتری با موهای ریش و سبیل دارند ، استخراج تعداد فولیکول مورد نیاز از این ناحیه به ابزار یا دستگاه های مخصوص صورت می پذیرد ، پس از آن به پیوند فولیکول های مو در خط رویش طراحی شده ، با دقت و ظرافت خاصی در جهت رویش مناسب موهای ریش و سبیل طی چند ساعت، تحت بیحسی موضعی اقدام می شود.

برخی افراد شرایط افزایش تراکم موهای ریش و سبیل را دارند ، لذا پس از پیوند مناسب موها و رشد آنها ، می توان در جلسه ی بعدی، تراکم این موها را افزایش داد که جهت انجام این کار می توان از موهای خارج خط ریش که ظاهر مرتب تر و آراسته تری برای فرد ایجاد خواهد کرد ، نیز استفاده نمود.

نتایج کاشت ریش و سبیل

پس از اتمام عملیات کاشت مو در ریش و سبیل، در حدود هفته ی دوم تا سوم، ساقه ی موهای پیوندی خواهند ریخت اما فولیکول مو همچنان در عمق پوست باقی خواهد ماند و شروع به رشد و نمو خواهد کرد، تا جایی که در حدود ۶ الی ۹ ماه بعد از عمل، نتایج نهایی کاشت ریش و سبیل در فرد نمایان می گردد.

واکنش بدن نسبت به موهای پیوندی و تغذیه ی آنها از پوست سر ، در زمان پدیدار شدن نتیجه ی نهایی کاشت مو ، موثر خواهد بود.

هزینه کاشت ریش و سبیل

در عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل هزینه ی این عمل ، با توجه به میزان وسعت ناحیه ی کم پشت یا ریزش کرده، تعداد جلسات کاشت مو، دستمزد پزشک و کادر همراه وی و موقعیت کلینیک یا مرکز زیبایی تعیین خواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم