مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه کاشت مژه چقدر می باشد؟

کاشت مژه

هزینه کاشت مژه چقدر می باشد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برخی افراد در اثر سوختگی ، بیماری روانی وسواس کندن مژه ، ایجاد زخم و …مژه های کم پشت دارند و اینکه به صورت ژنتیکی فاقد مژه هستند، لذا لازم است به ترمیم مژه در این افراد اقدام گردد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه کاشت مژه برای متقاضیان این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مژه

به منظور کاشت مو در مژه و افزایش تراکم مژه ها، طی یک عمل بسیار حساس و چند ساعته، موهایی همراه با ریشه (فولیکول مو) از ناحیه کنار گوش فرد با ابزار مخصوص از عمق پوست برداشته می شود و در خط حاشیه ی مژه به کمک ایجاد شکاف های ریزش کاشته می شود، عمل کاشت مژه به ظرافت و دقت بالایی پزشک متخصص، جهت ایجاد نتایج موفق کاشت مو، نیازمند می باشد .

از آنجا که به طور معمول مژه های بالا حدود ۱۰۰ و مژه های پایین حدود ۶۰ عدد تار مو هستند، کاشت حتی ۶ الی ۱۰ مژه، تغییر قابل توجهی در زیبایی و تراکم مژه ها ایجاد خواهد کرد .

هزینه کاشت مژه


کاندید مناسب کاشت مژه

می توان عمل کاشت مژه را در تمامی افراد دارای بانک موی مناسب که فاصله ی مناسب جهت کاشت مژه در خط پلک وجود دارد و همچنین از سلامتی کاملی برخودار هستند، انجام داد .

افراد دارای مژه های کوتاه الزاما کاندید مناسبی برای کاشت مژه نیستند، زیرا با وجود کوتاهی مژه ها ، لازم است فضای کافی جهت کاشت فولیکول مو وجود داشته باشد، لذا این افراد نمی توانند از عمل کاشت مژه جهت افزایش بلندی و تراکم مژه ی خود استفاده کنند.

هزینه کاشت مژه

هزینه کاشت مژه با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، تعداد مژه های کاشته شده در خط مژه و موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی تعیین می شود که با توجه به قرار داشتن این عمل در دسته عمل های غیرضرروری و زیبایی، هزینه ی آن توسط بیمه های درمانی پرداخت نخواهد شد و فرد باید از جیب خود برای این عمل، هزینه نماید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم