مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پاهایی خوش فرم و کشیده با پروتز زیبایی ران

جراحی زیبایی ران پا

پاهایی خوش فرم و کشیده با پروتز زیبایی ران

[تعداد: 2   میانگین: 2/5]

ران پا یکی از اندام های بدن است که معمولا دچار چاقی های موضعی می شود که این مورد در کشور ما و به خصوص خانم ها بسیار رایج است. به همین دلیل در جراحی های زیبایی ران و پا معمولا لاغر ی و حذف چربی های زائد این قسمت از بدن مطرح است. اما این مشکل در مورد همه صدق نمی کند، افرادی هم وجود دارند که از داشتن ران هایی لاغر که با سایر قسمت های بدنشان تناسبی ندارد و یا به دلایل خاصی ران های آن ها از نظر شکل ظاهری قرینه نیستند، مشکلاتی داشته باشند. در این گونه مواقع است که افراد به دنبال راه هایی برای خوش فرم کردن و پر کردن قسمت های تو رفته ی ران های خود هستند؛ هدف پروتز زیبایی ران نیز همین مسئله است.

پروتز زیبایی ران

پروتز زیبایی ران چگونه است؟

منظور از پروتز زیبایی ران استفاده از پروتز های دائمی که در ران کاشته شوند نیست بلکه منظور استفاده از روش هایی نظیر تزریق چربی برای پر کردن قسمت های مختلف ران است. در روش تزریق چربی، معمولا از  بافت های چربی موضعی سایر قسمت های بدن برداشته می شود و پس از تصفیه های لازم در قسمت های هدف تزریق می شوند. تزریق چربی کاری هنرمندانه است و لازم است که پزشک دارای مهارت و تجربه کافی باشد تا بتواند هر دو ران را به صورت قرینه اصلاح کند.

ماندگاری پروتز زیبایی ران

این روش دائمی نیست و چربی تزریق شده در قسمت ران مانند سایر جاهایی که تزریق چربی صورت می گیرد ممکن است پس از مدتی تحلیل رود و جذب بدن شود. در این صورت کسانی که مایل به حفظ فرم ران خود هستند نیاز دوباره به تزریق چربی پیدا می کنند.

افراد مناسب برای استفاده از این روش

کسانی که بنا به دلایل مختلفی از قبیل مسائل ارثی، مادر زادی، عدم توانایی در حرکت ران ها و … دچار لاغری در هر دو ران یا یکی از آن ها هستند و نمی توانند با انجام حرکات ورزشی ران های خود را خوش فرم کنند یا ورزش کردن تاثیر چندانی در شکل ظاهری ران های آن ها ندارد می توانند با کمک تزریق چربی لاغری ران های خود را درمان کنند.

البته تزریق چربی هم محدودیت های خود را دارد و کسانیکه دچار لاغری های مفرط در قسمت ران هستند شاید نمی توانند با تزریق چربی زیاد مشکل خود را حل کنند زیرا نتیجه ی تزریق بیش از حد چربی بسیار مصنوعی جلوه می کند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم