مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پایداری مو در پیوند مو چیست

پایداری مو

پایداری مو در پیوند مو چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در صورتی که برای رفع ریزش مو به مراکز زیبایی مراجعه کنید این احتمال وجود دارد که متخصصان برای رفع ریزش موهایتان از روش های کاشت مو استفاده کنند چون در اکثر موارد کاشت مو تنها روشی خواهد بود که با استفاده از آن میتوانید به نتایج قابل قبول دست پیدا کنید و برای همیشه شاهد رفع کچلی باشید. معمولا اکثر افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند به نتایج مناسبی دست خواهند یافت و عوارض خاصی برایشان به وجود نخواهد آمد به همین دلیل متقاضیان این روش در حال حاضر در حال افزایش است و افراد زیادی ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند. پایداری مو در پیوند مو در اکثر موارد بالا خواهد بود و موها به راحتی ریزش پیدا نمیکنند البته این در صورتی خواهد بود که برای کاشت مو به افراد غیر متخصص و مراکز غیر مجاز مراجعه نکنید.

پایداری مو در پیوند مو

پایداری مو در پیوند مو چیست؟

پایداری مو در پیوند مو به میزان ماندگاری موهای کاشته شده گفته میشود. بهتر است بدانید در برخی موارد امکان ریزش مو ها در کاشت مو وجود دارد که متخصصان باید با بررسی شرایط بیمار از این مشکل جلوگیری کنند. اما به طور کلی افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند مجددا دچار ریزش مو نمیشوند و میتوانند به صورت عمری از موهایی که کاشته شده بهره مند شوند. البته در سنین بالا و پیری امکان ریزش مو قطعا بالا خواهد رفت و نمیتوان به هیچ وجه جلوی آن گرفت. البته این موضوع هم به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که در مطالب آینده به آن خواهیم پرداخت.

 

برای افزایش پایداری مو در پیوند مو باید چه کرد؟

همانطور که میدانید برای کاشت مو متخصصان به استخراج فولیکول ها از نقاط مختلف بدن میپردازند و برای انتخاب فولیکول ها بررسی های زیادی را انجام میدهند. بهتر است بدانید پایداری مو در پیوند مو تا حد زیادی به فولیکول هایی که انتخاب میشوند بستگی دارد و در صورتی که موهای مناسب برای کاشت مو انتخاب نشود پایداری موها کاهش پیدا میکند و ممکن است شاهد ریزش موها باشید به همین دلیل برای این  که پایداری موهایتان افزایش پیدا کند حتما باید به متخصصان با تجربه مراجعه کنید.

 

پیوند مو چه عوارضی میتواند داشته باشد؟

همانطور که گفتیم در صورتی که به متخصصان بی تجربه مراجعه کنید پایداری مو در پیوند مو کاهش پیدا خواهد کرد علاوه بر این شاهد عوارض کاشت مو نیز خواهید بود به همین دلیل باید توجه زیادی در انتخاب متخصصان داشته باشید. کاشت مو در برخی از موارد ممکن است باعث بروز عفونت،خونریزی،عفونت و التهاب شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم