مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پرپشتی موهای ابرو با پروتز ابرو یا کاشت ابرو؟

کاشت ابرو

پرپشتی موهای ابرو با پروتز ابرو یا کاشت ابرو؟

[تعداد: 8   میانگین: 2.9/5]

روش های پروتز ابرو و کاشت ابرو از جمله روش هایی هستند که می توانند باعث جلوه ی طبیعی و پرپشت ابروها شوند. این روش ها برای کسانی که از کم پشتی ابروهای خود رنج می برند و به دنبال روش هایی با نتیجه ای نزدیک تر به واقعیت هستند، می تواند مناسب باشد.

پروتز ابرو

دلایل کم پشتی و یا کچلی ابرو

کم پشتی و یا کچلی قسمتی از ابرو می تواند بنا به دلایل مختلفی از قبیل زمینه ارثی، نازک و ریخته شدن ابرو بر اثر بیماری، از بین رفتن تمام یا قسمتی از موهای ابرو بر اثر آسیب های فیزیکی و شیمیایی و … رخ دهد. گاهی اوقات ریزش ابرو را نمی توان با داروهای تقویت ابرو درمان نمود، در این وضعیت استفاده از روش های دیگری برای پرپشت نشان دادن ابرو ها می تواند کارایی داشته باشد.

روش های مختلف تاتوی ابرو با اینکه در بهبود شکل ظاهری موثر هستند اما جلوه طبیعی ندارند به همین دلیل کسانی که با مشکلاتی نظیر کم پشتی ابرو و یا کچلی قسمتی از ابرو درگیر هستند و دوست دارند ابروهایشان به صورت طبیعی تری پر پشت تر جلوه کند می توانند به سراغ روش های پروتز ابرو و یا کاشت ابرو بروند.

 

پروتز ابرو چگونه است؟

پروتز ابرو چیزی است که شاید خیلی از افراد با آن آشنایی نداشته باشند و در حال حاضر رواج کمتری دارد. این پروتز از یک پوست ژله مانند و ظریف که شباهت زیادی به پوست انسان دارد که در روی آن موهای طبیعی انسان به شکل طبیعی و توسط دست انسان کاشته شده اند ساخته شده است.

پرپشت شدن ابروها

ویژگی های پروتز های ابرو

این پروتز ها بسیار هنرمندانه طراحی شده اند و در طرح ها و رنگ های مختلف ابر از قبیل مدل های مردانه و زنانه وجود دارد و حتی در صورت نیاز می توان با بریدن قسمت های زائد، مدل ابروی مناسب خود را روی آن ها پیاده نمود یا با مداد ابرو رنگ آنها را عوض کرد. استفاده از پروتز یک روش سریع پرپشت کردن ابروها است. پروتز های ابروی با کیفیت بالا را می توان برای چندین روز به صورت مداوم استفاده کرد، با آن استحمام نمود و حتی درصورت انجام مراقبت های لازم تا چند ماه قابل استفاده هستند.

کاشت ابرو روشی برای پر پشتی دائمی ابروها

با کاشت ابرو می توانید ابروهای خود را برای همیشه و به صورت دائمی پرپشت کنید البته در صورتی که مراقبت های لازم را انجام دهید. برای کاشت ابرو می توان از ابروی مجاور و یا دیگر قسمت های بدن که ضخامت موی مشابهی با موهای ابرو دارند، استفاده نمود. جراحی کاشت ابرو به صورت سرپایی و تقریبا کم تهاجمی انجام می شود. نتیجه ی واقعی کاشت ابرو معمولا پس از گذشت ۱۰ ماه نمایان می شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم