مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پروتز سینه

پروتز سینه

در کلینیک نگین ایران نوین خدمات پروتز سینه قابل ارائه می باشد.

 

پروتز سینه یا ماموپلاستی به جراحی در ناحیه سینه گفته میشود  که برای اصلاح شکل سینه، تقویت سینه، برطرف کردن عیوب و بهتر کردن ظاهر سینه بکار برده می شود. در این جراحی از ایمپلنت هایی به نام پروتز سینه استفاده می شود که از نظر جنس و مواد استفاده شده دارای سه نوع سیلیکونی ، آب نمکی و مرکب هستند.

 

 

 

 

مزایای برجسته سازی سینه از نظر روانشناختی:

از نظر روانشناختی برجسته سازی سینه باعث افزایش اعتماد به نفس در زنان شده که این امر نقش بسیار زیادی در ایجاد رضایتمندی آنها در زندگی دارد. بعلاوه پروتز سینه با توجه به حفظ زیبایی و طراوت سینه ها نقش بسیار موثری در تمایلات جنسی دارد که اثرات این مسئله در روند زندگی و ثبات خانواده در جوامع مختلف اثبات شده است.

 

 

 

 

جنس پروتزهای سینه:

جنس پروتز های سینه از سیلیکون است که این ماده به میزان زیادی در اطراف ما موجود می باشد و به طور گسترده در داروسازی استفاده میشود و از مواد بی ضرر برای بدن به شمار می آید . این ماده به عنوان جزء اصلی در فرایند تولید وسایلی مثل دریچه های مصنوعی قلب، مفاصل و دستگاه تنظیم ضربان قلب استفاده می گردد که تا کنون هیچ مدرک علمی در مورد ارتباط این پروتز های سیلیکونی با عوامل پدید آوردنده سرطان وجود ندارد.

زمان ماندگاری پروتز سینه:
پروتز های جدید زمان محدودی ندارند و اگر به آنها ضربه بسیار نافذ که باعث پارگی در آنها شود وارد نشود تا پایان عمر در بدن شخص به حالت خود باقی خواهند ماند و با افتی از این نظر رو به رو نخواهند شد.
انتخاب سایز و اندازه پروتز:

انتخاب سایز مسئله ای کاملا سلیقه ای است ولی تا حدودی بستگی به شکل، حالت اولیه، میزان افتادگی، سایز سینه قبل از عمل بستگی دارد که در معاینات انجام شده قبل از جراحی پروتز سینه در مطب و توسط جراح متخصص مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

لطفا توجه داشته باشید که بدن شما ابزار نیست که بتوان بعد از آسیب دیدن آن را عوض و یا دور انداخت و یا با پرداخت هزینه اضافی آن عارضه را جبران کرد. بعضی از عوارض می تواند باعث به وجود آمدن بسیاری مشکلات جسمی، روحی و روانی شود که کل زندگی را تحت تاثیر قرار میدهند . بنابراین توصیه میشود در انتخاب پزشک وسواس بیشتری به خرج دهید و دقت لازم را داشته باشید .
تمام عمل های زیبایی باید توسط متخصصین جراحی پلاستیک انجام شود که اطلاعات کافی جهت این جراحی ها و یا مقابله با عوارض احتمالی به وجود آمده بعد از آن را داشته باشند که در این مورد استفاده از تخصص متخصصان کلینیک نگین ایران نوین پیشنهاد ما به شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم