مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پروتز شکم برای مردان و هزینه آن

عمل پروتز شکم

پروتز شکم برای مردان و هزینه آن

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

شاید جالب باشد بدانید که با انجام جراحی زیبایی شکم مردان و استفاده از پروتز شکم امکان ایجاد حالت شش تکه برای شکم مردان امکان پذیر است. البته استفاده از پروتز های شکمی خیلی محدود است و در حال حاضر در کشور های غربی از این روش استفاده می شود و این مطلب صرفا جهت ارئه اطلاعاتی در مورد این روش است.

 موانع سر راه برای داشتن شکم شش تکه

ممکن است داشتن شکمی شش تکه  و بدون چربی آرزوی خیلی از مردان خصوصا جوان تر ها باشد. کسانی که به صورت طبیعی صاحب عضلات شش تکه مشخصی در ناحیه شکم خود هستند برای رسیدن به این هدف زحمت زیادی کشیده اند و با داشتن رژیم های غذایی خاص و انجام مداوم حرکت های ورزشی به این نتیجه رسیده اند. برخی از افراد قادر به انجام حرکت های ورزشی سخت و یا پیروی از رژیم های خاص نیستند و برخی دیگر هم ممکن است تمام تلاش خود را برای داشتن شکمی زیبا بکنند اما تلاش های آن ها بنا به دلایلی از قبیل مسائل ارثی و ژنتیکی به نتیجه نمی رسد.

پروتز شکم

 پروتز شکم از روش های میانبر برای داشتن سیکس پک های زیبا

امروزه جراحی های زیبایی و پیکر تراشی کار را برای خیلی از افراد آسان کرده است و روش های خاصی برای شش تکه نشان دادن شکم ارائه شده است. درحال حاضر در ایران اچینگ های شکمی با استفاده از روش های لیپوماتیک و اولترازد برای حذف چربی های زائد در ناحیه شکم و ایجاد شیار هایی جهت نمایان تر شدن عضلات شش تکه شکم توسط تعداد محدودی از پزشکان انجام می شود. روش ها ی جدیدتر که هنوز در ایران به کار نمی روند از این فراتر رفته و علاوه بر برداشتن چربی های زائد، پروتز های شکمی خاصی را در ناحیه شکم قرار می دهند تا شکم ظاهر عضلانی تری پیدا کند.

 

آیا همیشه برای پروتز شکم، اچینگ شکم یا لیپوساکشن لازم است؟

در اکثر موارد لازم است تا قبل از گذاشتن پروتزها، چربی های زائد برداشته شوند سپس اقدام به گذاشتن پروتز های شکم شود.

 

پروسه ی جایگذاری پروتز شکم

پس از برداشتن چربی های زائد، پروتزهای نرم و انعطاف پذیر که اغلب به صورت تکه تکه و مجزا هستند، از طریق دو برش کوچک ایجاد شده در شکم  در جای مناسب کار گذاشته می شوند. گاهی اوقات برای دسترسی بهتر به عضلات شکمی و جایگذاری مناسب تر این پروتز ها، جراحی های شکمی محدود انجام می شود. انجام جراحی با بیهوشی کامل فرد صورت می گیرد.

هزینه این روش

به دلیل اینکه استفاده از پروتز برای شش تکه کردن شکم مردان هنوز در ایران انجام نشده است، بنابراین درمورد هزینه های این روش نمی توان اظهار نظر نمود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم