مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربردهای پروتز صورت برای جوانسازی پوست

انواع پروتز صورت

کاربردهای پروتز صورت برای جوانسازی پوست

کاربرد های پروتز صورت

پروتز صورت روشی است  که با برجسته سازی قسمت هایی از صورت برای بهتر کردن تناسب اجزای مختلفی صورت و افزایش زیبایی آن به کار می رود. جراحی پلاستیک پروتز گذاری گاهی با اهداف ترمیم انجام می شود و گاهی نیز فقط برای افزایش زیبایی ظاهری.

تاثیر پروتز صورت در رفع چین و چروک و جوانسازی پوست

استفاده از پروتز ها می تواند موجب شاداب تر به نظر رسیدن چهره  در افرادی که به دلیل افزایش سن و یا بیماری و یا بنا به دلایل ارثی و ژنتیکی چربی صورتشان تحلیل رفته و نواحی خاصی از صورتشان  دچار تو رفتگی ، صافی غیر طبیعی و یا چین و چروک شده است، موثر باشد. کاشت پروتز با برجسته کردن قسمت های صاف و یا گود رفته ی صورت باعث کشیده تر شدن و سفت شدن پوست می شود و به این ترتیب میزان چین و چروک آن نیز تا حدودی محو می شود و پوست جوان تر از قبل به نظر می رسد. بنابراین می توان گفت پروتز گذاری می تواند در رفع برخی از نشانه های پیری پوست همچون شلی، افتادگی و چین و چروک ها موثر باشد.

پروتز صورت


قسمت هایی از صورت که امکان کاشت پروتز وجود دارد

استفاده از پروتز صورت با هدف هایی همچون حجیم سازی، ترمیم، برجسته کردن و یا عریض کردن برخی از نواحی صورت است. نواحی گونه، چانه، فک، قسمت هایی از پیشانی، اطراف بینی و لب ها قابلیت ایمپلنت یا کاشت پروتز را دارند .

روش های جایگزین  پروتز گذاری جهت جوانسازی پوست

با توجه به اینکه امکان استفاده از پروتز برای قسمت های خاصی از صورت امکان پروتز گذاری است و هدف اصلی پروتز گذاری مواردی نظیر برجسته سازی، حجیم کردن و امثال آن است، به همین دلیل استفاده از روش های اختصاصی جوانسازی پوست از قبیل لیفت، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ژل ، لیزر درمانی و … تاثیر بیشتری در جوانسازی پوست دارند و کسانی که قصد جوانسازی پوست خود را دارند بهتر است که از این روش ها استفاده کنند. کسانی هم که دوست دارند حجیم سازی و جوانسازی را در کنار هم تجربه کنند، می توانند از روش هایی که این دو هدف را به شکل مناسب تری برآورده سازد نظیر تزریق چربی و تزریق ژل استفاده نمایند یا اینکه علاوه بر پروتز گذاری از روش های گفته شده نیز برای بهتر شدن پوست خود استفاده کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم