مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربردهای پروتز صورت برای جوانسازی پوست

انواع پروتز صورت

کاربردهای پروتز صورت برای جوانسازی پوست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاربرد های پروتز صورت

پروتز صورت روشی است  که با برجسته سازی قسمت هایی از صورت برای بهتر کردن تناسب اجزای مختلفی صورت و افزایش زیبایی آن به کار می رود. جراحی پلاستیک پروتز گذاری گاهی با اهداف ترمیم انجام می شود و گاهی نیز فقط برای افزایش زیبایی ظاهری.

تاثیر پروتز صورت در رفع چین و چروک و جوانسازی پوست

استفاده از پروتز ها می تواند موجب شاداب تر به نظر رسیدن چهره  در افرادی که به دلیل افزایش سن و یا بیماری و یا بنا به دلایل ارثی و ژنتیکی چربی صورتشان تحلیل رفته و نواحی خاصی از صورتشان  دچار تو رفتگی ، صافی غیر طبیعی و یا چین و چروک شده است، موثر باشد. کاشت پروتز با برجسته کردن قسمت های صاف و یا گود رفته ی صورت باعث کشیده تر شدن و سفت شدن پوست می شود و به این ترتیب میزان چین و چروک آن نیز تا حدودی محو می شود و پوست جوان تر از قبل به نظر می رسد. بنابراین می توان گفت پروتز گذاری می تواند در رفع برخی از نشانه های پیری پوست همچون شلی، افتادگی و چین و چروک ها موثر باشد.

پروتز صورت


قسمت هایی از صورت که امکان کاشت پروتز وجود دارد

استفاده از پروتز صورت با هدف هایی همچون حجیم سازی، ترمیم، برجسته کردن و یا عریض کردن برخی از نواحی صورت است. نواحی گونه، چانه، فک، قسمت هایی از پیشانی، اطراف بینی و لب ها قابلیت ایمپلنت یا کاشت پروتز را دارند .

روش های جایگزین  پروتز گذاری جهت جوانسازی پوست

با توجه به اینکه امکان استفاده از پروتز برای قسمت های خاصی از صورت امکان پروتز گذاری است و هدف اصلی پروتز گذاری مواردی نظیر برجسته سازی، حجیم کردن و امثال آن است، به همین دلیل استفاده از روش های اختصاصی جوانسازی پوست از قبیل لیفت، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ژل ، لیزر درمانی و … تاثیر بیشتری در جوانسازی پوست دارند و کسانی که قصد جوانسازی پوست خود را دارند بهتر است که از این روش ها استفاده کنند. کسانی هم که دوست دارند حجیم سازی و جوانسازی را در کنار هم تجربه کنند، می توانند از روش هایی که این دو هدف را به شکل مناسب تری برآورده سازد نظیر تزریق چربی و تزریق ژل استفاده نمایند یا اینکه علاوه بر پروتز گذاری از روش های گفته شده نیز برای بهتر شدن پوست خود استفاده کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم